Zastanawiasz się, jakie fryzury damskie będą na topie w sezonie jesienno-zimowym? Krótkie? Długie? Półdługie? Poznaj modne fryzury damskie na chłodniejsze miesiące, zainspiruj się i dowiedz, gdzie znaleźć najlepszych stylistów!

Krótkie fryzury damskie

W sezonie jesień/zima 2018 modne fryzury damskie to wszystkie krótkie fryzury z efektem glamour. Najnowsze trendy udowadniają, że krótkie włosy mogą być superkobiece, a wybór cięć jest naprawdę bogaty. Modna jest zarówno naturalność – subtelne cieniowania, klasyczne fryzury i  włosy jak czesane wiatrem, fryzury asymetryczne, wyraźne cięcia oraz choppy hair, czyli mocne cieniowania. Którąkolwiek z krótkich fryzur wybierzesz, w tym sezonie możesz mieć pewność, że będzie supermodna. Pamiętaj jednak, że aby włosy dobrze się prezentowały, cięcie musisz powierzyć specjaliście – niedbale obcięte, krótkie fryzury potrafią zmienić się w koszmar codziennego układania i niezadowolenia aż do czasu, gdy odrosną i zamiast dodać Ci pewności siebie, skutecznie jej pozbawią…

Supermodny bob

Bob to fryzura, do której należy ten (kolejny już z resztą) sezon. Bardzo kobiece cięcie, które – gdy wykona się je perfekcyjnie – gwarantuje nienaganny look i nie wymaga długiej stylizacji ani skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, niezależnie od typu włosów. Czy masz cienkie, czy grube włosy, proste, czy kręcone – bob będzie prezentował się świetnie. Jest wiele odmian tej fryzury: long bob, beach wave bob, bob blunt, odwrócony bob, z grzywką i bez to tylko niektóre z nich. We wszystkich najważniejsze jest jedno – precyzyjne cięcie. Wahasz się, czy fryzura Ci się nie znudzi? Jest na to sposób – szybko zmienisz ją w wersję nazywaną messy bob – wystarczy, że dodasz włosom objętości i ułożysz je w kontrolowany, artystyczny nieład!

Fryzury z długich i półdługich włosów

W przypadku damskich fryzur długich i półdługich, w trendach rządzą proste, gładkie i błyszczące włosy, od których odbijają się świetlne refleksy. To look, który sam w sobie stanowi ozdobę i zachwyca naturalnością, ale nie daj się zwieść pozorom – by dobrze się prezentował włosy muszą być zadbane i równo przycięte. W trendach na fryzury damskie, wciąż króluje przedziałek przez środek głowy, a także grzywki w różnych odsłonach. Możesz też eksperymentować ze splotami, warkoczami (szczególnie modne będą tak zwane boxer braids) i upięciami. Jeśli masz długie włosy, w sezonie jesień/zima 2018 odważ się zaprezentować na nich nowy kolor. Fryzury z włosów za ramiona stwarzają najlepsze warunki dla najbardziej efektownych rodzajów koloryzacji. W tym sezonie wciąż królują ombre, sombre i falleyage, ale także złocista miedź, czerwienie, hollywoodzkie blondy i nie tylko – doświadczony stylista, znający najnowsze trendy z pewnością zaproponuje Ci nowy, pasujący do Ciebie odcień z efektem wow.

Modne fryzury z najlepszych salonów

Znajomość trendów jest ważna, ale niewiele Ci po niej, gdy trafisz do niewłaściwego stylisty fryzur! Poświęć czas na znalezienie miejsca, w którym Twoimi włosami zajmie się profesjonalista. Możesz skorzystać na przykład z usług sieci firmowanej nazwiskiem wybitnego kreatora i stylisty fryzur: https://www.jeanlouisdavid.pl/. Zatrudnieni w najlepszych studiach fryzjerskich pracownicy regularnie się szkolą – uczestniczą w kursach, poznają światowe trendy w branży i doskonalą umiejętności. Tacy specjaliści dopasują fryzury damskie i zabiegi nie tylko do trendów, ale przede wszystkim do Twojej osobowości i indywidualnego stylu. Decydując się na zmianę w wizerunku i oczekując modnej fryzury, skieruj więc kroki do modnego salonu, a będziesz wyglądać modnie!


Artykuł sponsorowany