Sklepowe półki uginają się pod ciężarem przeróżnych odżywek do włosów. Kolorowe, w kształtnych butelkach i tych prostych, z różnymi napisami – przyciągają wzrok. Jednak chodzi przecież głównie o to, by specyfik ten miał doskonały wpływ na naszą czuprynę. Często polecana jest Fructis odżywka Goodbay Damage. Czy naprawdę jest skuteczna?

Oferta odżywek jest bardzo bogata. Dlatego ciężko jest wybrać najlepszy produkt. Wiele osób, szczególnie pań, bowiem one najczęściej sięgają po takie specyfiki, jest zmęczonych ciągłym testowaniem różnych kosmetyków. Nie tak dawno na rynku pojawiła się Fructis odżywka Goodbay Damage, która ma mnóstwo pozytywnych opinii. Co tak zachwyca jej użytkowniczki?

Fructis odżywka Goodbay Damage

Fructis odżywka Goodbay Damage jest przeznaczona do naprawy nawet bardzo zniszczonych włosów. Odbudowuje je i wzmacnia. Niestety wiele takich produktów dostępnych na rynku zawiera mnóstwo niekorzystnych dla zdrowia parabenów. Tu należy docenić Garnier za unowocześnioną technologię, którą producent użył w swoim produkcie. Formuła tego kosmetyku zawiera olejek z owoców amli, czyli drzewa z Indii, które ma wiele właściwości prozdrowotnych, a jego owoce są bogate w witaminy A i E, garbniki i flawonoidy. Olej z nich ma zaś właściwości nawilżające i regeneracyjne. W odżywce Fructis połączono go z witaminami B3 i B6, białkami z cytryny oraz ekstraktami z innych owoców i roślin.

Kupując jakąkolwiek odżywkę, warto zwracać uwagę na skład. Im więcej naturalnych składników – tym lepiej. Wokół i tak jest dużo „chemii”, która jak wiadomo, raczej nie ma korzystnego wpływu na zdrowie człowieka. Dlatego warto wybierać kosmetyki z nowoczesnymi, skutecznymi i naturalnymi składnikami.

Wiele użytkowniczek docenia, iż Fructis odżywka Goodbay Damage działa bardzo szybko. To samo gwarantuje producent, który informuje, że kosmetyk jest w stanie wzmocnić i naprawić mocno zniszczone włosy już po 3 aplikacjach. Wystarczy po umyciu kosmyków szamponem delikatnie wmasować odżywkę, poczekać kilka minut i następnie dokładnie spłukać. Warto zrezygnować, jeśli jest taka możliwość, z użycia suszarki, a jeśli już – to suszyć kosmyki niezbyt gorącym powietrzem.

Jak wiadomo, szybszą odbudowę zyska się, stosując dodatkowo dobry szampon i maskę. Eksperci zawsze polecają, by stosować kosmetyki z jednej gamy, ponieważ wówczas doskonale się uzupełniają i działają jeszcze silniej, a co za tym idzie – szybciej można zauważyć pierwsze efekty.


Materiał partnera zewnętrznego