Strona główna Uroda Jak zadbać o słabe i zniszczone włosy?

Jak zadbać o słabe i zniszczone włosy?

76
0
pielęgnacja włosów
Najnowsze szampony roślinne, opracowane w nowej formule, nie tylko myją włosy, ale również je odżywiają i wzmacniają korzystnie wpływając na ich wygląd | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Cienkie i słabe włosy lub łamliwe, zniszczone pasemka z rozdwojonymi końcówkami, będące efektem silnej i długotrwałej koloryzacji, wymagają szczególnej pielęgnacji. Aby je wzmocnić warto zastosować skuteczne preparaty pielęgnacyjne. Najnowsze szampony roślinne, opracowane w nowej formule, nie tylko myją włosy, ale również je odżywiają i wzmacniają korzystnie wpływając na ich wygląd. Ponadto wykazują działanie regenerujące, dlatego można stosować je często, a efekty widać już po kilku razowym użyciu.

Specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Na rynku jest mnóstwo różnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, złożonych z rozmaitych substancji. Warto jednak pamiętać, że nie każdy sprawdza się do cienkich i matowych włosów. Natomiast włosy zniszczone często koloryzacją wymagają odpowiedniej ochrony. Z myślą o delikatnych, osłabionych włosach powstał wyjątkowy szampon konopny Medical Hemp Cannabis Formula. Innowacyjne szampony z oleju z konopi znajdziemy w sklepie internetowym https://medicalhemp.pl/produkt/szampon-do-wlosow.

Szampon z konopi – jeden z hitów na rynku szamponów

Szampon Medical Hemp Cannabis przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Poza tym można go stosować do częstego mycia włosów. Szampon do włosów z konopi pozwala doskonale oczyścić skórę głowy i włosy, a jednocześnie sprawia, że staną się lśniące i będą wyglądały zdrowo. Szampon konopny jest kosmetykiem uniwersalnym: wzmacnia włosy i jest niezwykle łagodny dla skóry. Kosmetyk ten jest szczególnie polecany wszystkim osobom z cienkimi włosami oraz suchą i wrażliwą skórą skłonną do podrażnień, a także osobom w okresie rekonwalescencji po przebytej chorobie.

Bezcenne właściwości szamponu z konopi

Szampon wyprodukowany  z oleju pozyskanego z nasion konopi Cannabis sativa jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Dzięki temu zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A i E, cenne dla zdrowia i urody. Olej  konopny wykazuje silne działanie ochronne, działa antyoksydacyjne chroniąc skórę głowy, cebulki włosowe oraz włosy przed działaniem wolnym rodników. Poza tym szampon z konopi jest niezwykle łagodny. Zawarty w szamponie D-panthenol, będący  prowitaminą B5 wspomaga procesy gojenia skóry, a także działa przeciwzapalnie i nie powoduje dodatkowego podrażnienia. Przeprowadzone testy potwierdzają jego działanie przeciwświądowe, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany przez osoby z alergiami skórnymi. Warto dodać, że zawarta w szamponie konopnym witamina E jako silny antyoksydant, sprzyja również regeneracji osłabionych włosów wykazując działanie osłonowe.

Uniwersalny szampon niezbędny w każdej sytuacji

Szampon konopny Medical Hemp Cannabis to sprawdzony kosmetyk przydatny w każdej sytuacji. Możemy go stosować systematycznie w domu lub zabrać na wakacje w dowolne miejsce, gdzie nasze włosy są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Wówczas szampon z oleju konopnego złagodzi świąd i ochroni podrażnioną skórę głowy. To znakomity kosmetyk, który doskonale sprawdzi się w każdym okolicznościach.


Materiał partnera zewnętrznego