Strona główna Uroda Czym zrobić wzorki na paznokciach hybrydowych – naklejki, pyłki, efekty

Czym zrobić wzorki na paznokciach hybrydowych – naklejki, pyłki, efekty

575
0
srebrne metaliczne paznokcie
Przekonaj się, ile opcji daje manicure hybrydowy i wybierz najlepszą dla siebie! | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Manicure hybrydowy to stylizacja paznokci, uwielbiana przez miliony paznokciomaniaczek – niezależnie od ich wieku czy stylu. Nawet najbardziej klasyczna płytka, pomalowana np. na jeden, stonowany kolor (chociażby nude), wygląda cudownie. Nie każda kobieta lubi jednak codziennie taki sam, “bezpieczny” manicure. Jeśli i Ty od czasu do czasu (albo nawet częściej) lubisz “zaszaleć” ze stylizacją, wypróbuj wzorki na paznokciach! Naklejki, pyłki, a może efekty…? Możliwości jest naprawdę wiele! Przekonaj się, ile opcji daje manicure hybrydowy i wybierz najlepszą dla siebie!

Efekty i pyłki na paznokciach gwarancją wyjątkowej stylizacji

Efekty czy pyłki cudownie mienią się na każdej płytce. W zależności od kąta padania światła, mogą zdecydowanie różnić się barwą. Obecnie wybór efektów przyprawia o zawrót głowy. Jest ich tak wiele, że trudno wybrać najlepszy dla siebie. W celu ułatwienia Ci wyboru, przygotowaliśmy krótkie opisy najbardziej popularnych i oryginalnych efektów.

Efekt holo

Efekt holo przypomina – zgodnie ze swoją nazwą – folię hologramową. Ten drobny, opalizujący pyłek mieni się milionem barw. Sposób jego aplikacji jest bardzo prosty. Wystarczy wetrzeć go palcem lub szczoteczką w warstwę dyspersyjną hybrydy, a następnie po strzepnięciu nadmiaru pyłku – całość pokryć top coat-em.

Efekt szkła

Nieco inaczej przedstawia się glass effect. To nie drobinki, a folia z celofanu, cudownie mieniąca się wieloma barwami. Stylizacja z użyciem glass effect przypomina wzór strzaskanego szkła. W celu jej aplikacji wystarczy wyciąć z folii dowolny kształt, nałożyć go na warstwę dyspersyjną hybrydy i następnie użyć topu. Proste, prawda? A, uwierz, rezultat stylizacji przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania!

Efekt pawiego oka

Ten metaliczny pyłek tworzy efekt idealnej tafli, mieniącej się różnymi kolorami w zależności od kąta padania światła. Najpiękniej ten efekt wygląda, gdy jest ciemno, dlatego bardzo często wykonuje się go na płytce tuż przed ważną, wieczorną okazją. To jeden z pyłków, które są najbardziej wydajne i wystarczają na bardzo długo. Już najmniejsza jego ilość pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu! Nakładamy go na czarną hybrydę i utwardzony top bez warstwy dyspersyjnej. Po aplikacji efektu pawiego oka ponownie zaaplikuj ten sam top i go utwardź.

Pyłek Bling Bling

Ten półtransparentny pyłek, dający efekt roziskrzonej bieli to jednocześnie klasyka i oryginalność. Dlaczego? Użyty na jasny odcień, pozwala na uzyskanie delikatnie mieniącej się stylizacji. Na ciemnym lakierze natomiast daje zdecydowanie mocniejszy efekt. Charakteryzuje się przede wszystkim różną wielkością drobinek. Ten wzorek na paznokciach nakłada się najczęściej na całą powierzchnię pomalowanej, ale jeszcze nieutwardzonej płytki.

Pyłek Galaxy

Podobnie jak w przypadku Bling Bling, pyłek Galaxy także posiada różną wielkość drobinek. Do tego drobiny różnią się również kształtami, co sprawia, że stylizacja jest jeszcze bardziej spektakularna! Ten wzorek na paznokciach jest bardzo prosty w aplikacji. Wystarczy pokryć nim płytkę – w całości lub części – na nieutwardzony jeszcze top, a następnie go utwardzić. To banalnie proste – zgadzasz się z nami?

Naklejki – najprostszy ze wzorków na paznokciach!

3D, laserowe czy wodne…? Jakie naklejki wybrałabyś na swoje paznokcie? Liczba dostępnych wariantów i kształtów jest niemal nie do policzenia! Gwarantujemy, że każda paznokciomaniaczka, kochająca wzorki na paznokciach, znajdzie wśród nich coś dla siebie! Naklejki holograficzne pięknie się mienią, mając metaliczne wykończenie. Laserowe i koronkowe są bardzo efektowne i uniwersalne. Naklejki wodne natomiast wyglądają fenomenalnie nawet na “gołej” płytce! Ostatni rodzaj tych wzorków na paznokciach jest najtrudniejszy, ale wciąż dość prosty.

Wzorki na paznokciach – miliony możliwości stylizacji płytki

Wzorki na paznokciach… Gdybyśmy chcieli wymienić je wszystkie, nikt by tego nie zdołał przeczytać z uwagi na objętość tekstu! Zarówno efekty, pyłki czy naklejki to bardzo piękne ozdoby na każdy paznokieć. Sprawdzą się na różne okazje, a nawet na co dzień (jeśli lubisz się wyróżniać w wielu okolicznościach). Każda paznokciomaniaczka przyzna nam chyba rację, że wzorki na płytce nie tylko wyglądają cudownie, ale i dodają pewności siebie! W końcu która kobieta nie lubi czuć się piękną od stóp do głów? Nie da się ukryć, że estetycznie wykonany manicure jest bardzo ważny. Miej to na uwadze, gdy następnym razem będziesz wybierać produkty do stylizacji płytki! Ozdób paznokcie, wykorzystując do tego wzorki na paznokciach, a na pewno tego nie pożałujesz!


Materiał partnera zewnętrznego