Zabieg przedłużania rzęs z roku na rok zyskuje na popularności. Decyduje się na niego coraz więcej kobiet, aby poprawić urodę oprawy oczu – szybko, bezpiecznie i wygodnie! Należy jednak pamiętać, że ich długotrwałe noszenie nie jest wskazane. I przynajmniej co 3-4 miesiące należy zrobić przerwę, aby naturalne rzęsy mogły się zregenerować. W tym celu warto sięgnąć po preparaty marki ZJ Pro, które zapewnią idealne oczyszczenie i higienę oczu!

ZJ Pro – co to za marka?

ZJ Pro to marka o polskich korzeniach, której założycielką jest znana wizażystka i ekspert od stylizacji rzęs – Zofia Jasińska. Jej produkty cieszą się ogromną popularnością w branży beauty, o czym najlepiej dowodzi stale rosnąca popularność wśród wielu stylistek zajmujących się na co dzień aplikacją sztucznych rzęs. I nie ma się co dziwić, ponieważ starannie opracowana formuła kosmetyków ZJ Pro gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i wygodę stosowania oraz bezkompromisową skuteczność działania. W swojej ofercie posiada pełną gamę profesjonalnych produktów do przedłużania i liftingu rzęs, w tym również tych przeznaczonych do ich ściągania.

Jak bezpiecznie zdjąć rzęsy i nie podrażnić wrażliwych okolic oczu?

Wielu paniom ściąganie sztucznych rzęs kojarzy się z trudnym do opisania dyskomfortem. I nie ma się co dziwić. Niewłaściwe używanie klejów rozpuszczających, często o wątpliwej jakości, spływa do oczu, powodując łzawienie, szczypanie, pieczenie, a nierzadko również groźne dla powierzchni oka reakcje alergiczne. Trudno zatem oczekiwać, by pozbywanie się pozostałości po aplikacji stanowiło niecierpliwie wyczekiwany moment. Na szczęście są sposoby, dzięki którym zdejmowanie rzęs przestanie wzbudzać negatywne odczucia. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wysokiej jakości produkty marki ZJ Pro. Sygnowany ich logiem PRO-REMOVER w kremie jest nie tylko szybki i skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny dla wrażliwych okolic oczu i rzęs. Nie powoduje nieprzyjemnych podrażnień i co ważne, cały czas pozostaje na miejscu, nie spływając pod powierzchnię oka. Na uwagę zasługuje jego zielony kolor, który nie jest kwestią przypadku. Jego charakterystyczna barwa ułatwia pracę stylistkom, gdyż od początku do końca zapewnia maksymalną kontrolę nad ściąganiem rzęs, nie sprawiając najmniejszych trudności w wyczyszczeniu naturalnych włosków czy brzegów powiek. Kremowa konsystencja kosmetyku PRO-REMOVER od ZJ Pro nie pozostawia osadów na powierzchni rzęs, co dodatkowo podnosi komfort i satysfakcję z użytkowania.

Materiał partnera