Strona główna Technologia Internet Najoryginalniejsze blogi w Polsce

Najoryginalniejsze blogi w Polsce

52
0
Media
W polskim Internecie dynamicznie rozwijają się liczni autorzy, wśród których wielu zasługuje na wyróżnienie ze względu na oryginalną twórczość. | fot.: artykuł partnera

W polskim Internecie dynamicznie rozwijają się liczni autorzy, wśród których wielu zasługuje na wyróżnienie ze względu na oryginalną twórczość. Do czołowej listy wyjątkowo kreatywnych i inspirujących twórców należą: Kamil Nowak, Ola Budzyńska, Bart Pogoda, Dagmara Sobczak oraz Karol i Ola Lewandowscy.

Blog Ojciec

W Internecie blogi parentingowe to nic nowego, jednak z męskiego punktu widzenia Blog Ojciec to ich wybitny przedstawiciel. Blog, autorstwa Kamila Nowaka, prywatnie szczęśliwego ojca trójki dzieci, to kompendium wiedzy dotyczącej wychowywania, opieki i pielęgnacji dzieci, z których każdy świeżo upieczony tata, i nie tylko, znajdzie coś dla siebie. Strona to szereg porad, inspiracji, pomysłów, a także zrozumienia dla trudów rodzicielstwa, z jakim zmagają się również panowie.

Pani Swojego Czasu

Ola Budzyńska, czyli autorka bloga Pani Swojego Czasu, znalazła się w rankingu, stworzonym przez Jasona Hunta, w czołowej dziesiątce najbardziej wpływowych blogerów 2018 roku. Jej blog to kompendium wiedzy dotyczącej efektywnego zarządzania czasem, co w dzisiejszych czasach nieustannej pogodni z karierą, nie zawsze jest łatwe. Na stronie można znaleźć nie tylko szereg praktycznych porad i inspiracji, ale i gotowych narzędzi, jak: notesy, planery, kalendarze, naklejki, e-booki czy książki, do zamówienia przez Internet.

Bart Pogoda

Bart Pogoda to autor niezwykle barwnego i inspirującego fotobloga. Mężczyzna prywatnie jest podróżnikiem i profesjonalnym fotografem i swoimi pracami chętnie dzieli się z innymi. Początkowo jego blog był jedynie wizualną relacją z licznych podróży po świecie, jednak z upływem czasu, zachwycił szerokie grono odbiorców, zachwyconych twórczością Pogody.

Socjopatka

Socjopatka to blog autorstwa Dagmary Sobczak. Autorka jest z wykształcenia socjologiem specjalizującym się w socjologii medycyny oraz ludzkich karier i swoją wiedzą dzieli się z czytelnikami. Na swoim blogu porusza tematy, które nie zawsze są lekkie i przyjemne w odbiorze, ale obserwacja otoczenia i doświadczenie, jakie posiada, skłoniły autorkę do dzielenia się nimi z jak najszerszym gronem odbiorców.

Busem przez świat

Busem przez świat to wyjątkowy blog podróżniczy, założony przez Karola i Olę Lewandowskich, którzy z grupą znajomych, za niewielkie pieniądze, podróżuje po całym świecie kolorowym busem. Para w podróży spędza średnio 6-8 miesięcy w ciągu roku, a do tej pory odbyła podróż do 50 państw na 5 kontynentach. Na blogu znajdują się szczegółowe relacje z każdej z wycieczek, często z dużą dawką poczucia humoru i dystansu do napotkanych przygód. To, co wyróżnia działalność Oli i Karola Lewandowskich, jest to, że można się do nich przyłączyć i wspólnie podróżować po całym świecie.


Artykuł partnera