Strona główna Technologia Internet Internet na kartę – dla kogo to najlepsza oferta?

Internet na kartę – dla kogo to najlepsza oferta?

101
0
dziewczyna z tabletem w kawiarni
Z szybkiego internetu mobilnego na kartę możesz korzystać na wiele sposobów | fot.: pixabay

Internet na kartę to dostęp do sieci, gdziekolwiek jesteś, a także brak zobowiązań i elastyczna oferta. Sprawdź, kiedy przyda Ci się taka usługa.

Internet LTE na kartę – kiedy sprawdzi się najlepiej?

Z szybkiego internetu mobilnego na kartę możesz korzystać na wiele sposobów. Wystarczy, że włożysz kartę do dowolnego urządzenia, które odbiera sygnał telefonii komórkowej w standardzie LTE. Może to być telefon, tablet lub laptop, ale także przenośny router, jeśli chcesz wygodnie udostępnić sieć kilku użytkownikom.

Internet LTE na kartę może być alternatywą dla domowego, zwłaszcza gdy nie korzystasz z sieci bardzo intensywnie lub tam, gdzie mieszkasz, nie można jeszcze doprowadzić światłowodu. Najlepiej sprawdza się jednak poza domem i gdy potrzebujesz dostępu do sieci okresowo. W ofertach prepaid nie ma bowiem długoterminowej umowy, a za usługi płacisz tylko wtedy, gdy z nich korzystasz.

Internet mobilny na kartę może Ci się więc przydać między innymi, jeśli:

  • bywają momenty, gdy brakuje Ci gigabajtów w smartfonie;
  • dużo podróżujesz służbowo lub prywatnie albo często przebywasz poza domem;
  • często zmieniasz miejsce pobytu i chcesz mieć dostęp do sieci, gdziekolwiek jesteś;
  • nie chcesz wtedy płacić za usługę, gdy nie korzystasz z internetu.

Czy tylko internet mobilny na kartę jest elastyczny i bez zobowiązań?

Kiedyś tylko internet na kartę dawał elastyczność i brak zobowiązań. Abonament oznaczał z kolei długą umowę, w której co miesiąc płacisz stałą kwotę, bez względu na to, czy korzystasz z sieci, czy nie. Teraz jednak jest inaczej, bo są oferty, które łączą zalety rozwiązań na abonament i na kartę. Internet w nju mobile to chyba najlepszy przykład. To oferta na abonament, ale:

  • umowę wypowiadasz, kiedy chcesz;
  • jeśli nie korzystasz z sieci, to nie płacisz, bo wysokość rachunku zależy od zużycia danych;
  • gdy wykorzystasz limit GB, nadal masz dostęp do internetu, ale z prędkością do 1 Mb/s.

Internet mobilny w nju – ile i za ile?

W nju mobile na karcie do internetu masz co miesiąc 40 GB, ale gigabajty rosną wraz z Twoim stażem u operatora. Już po pół roku dostajesz 80 GB, a po 2 latach masz aż 120 GB. Maksymalna cena jest natomiast stała i wynosi 29 złotych.

Jeśli szukasz oferty na internet LTE na kartę, nju ma więc dla Ciebie atrakcyjną alternatywę. Więcej szczegółów na jej temat oferty znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny.


Artykuł sponsorowany