Wiele osób chce założyć sklep internetowy, licząc na duże zyski. To rzeczywiście spora szansa na zdobycie pewnego źródła utrzymania, ale żeby tak było potrzeba przede wszystkim dobrze poznać platformę sprzedażową, w ramach której zamierzamy działać. Spośród wielu dostępnych na szczególną uwagę zasługuje Idosell. Co warto o niej wiedzieć?

IdoSell – platforma sprzedażowa dla każdego

Idosell to rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Nieważne, czy dopiero stawiamy swoje pierwsze kroki w handlu online, czy mamy już za sobą przygodę w e-commerce, możemy być pewni, że możliwości, jakie oferuje ta platforma sprzedażowa, pozytywnie nas zaskoczą.

Idosell pozwala obsługiwać nawet kilka tysięcy zamówień dziennie. Nie musimy się więc obawiać, że wraz ze wzrostem ruchu – większej ilości klientów chcących kupić nasze produkty – system “padnie” i nie będzie w stanie obsłużyć dużej ilości zamówień. Aktualnie Idosell obsługuje ponad 6500 sklepów internetowych, które wysyłają w Polskę i świat ponad 50 milionów paczek rocznie. I mimo tej ogromnej skali system jest w pełni wydajny.

IdoSell – siła nowoczesności

Ogromną siłą Idosell i jej przewagą nad innymi platformami sprzedażowymi, jest między innymi to, że oferuje nowoczesny, wszechstronny silnik, nad którym mamy pełną kontrolę. Każdy, nawet najdrobniejszy element systemu idealnie pasuje, funkcjonując w pełnej harmonii, co pozwala szybko i efektywnie wdrażać nowe funkcje. Poprawia to również w sposób znaczący pozycjonowanie Idosell.

Pewna pomoc = sprawne działanie

Kolejną rzeczą, która w sposób zdecydowany odróżnia Idosell od konkurencji, jest własny, profesjonalny dział webmasterów. Odpowiadają za obsługę klientów, realizują ich wizje. Dzięki temu, niezależnie od wymagań i potrzeb klienta, może być on pewny, że stworzony sklep internetowy spełni pokładane w nim nadzieje. Sklepy obsługiwane są kompleksowo, co sprawia, że ich działanie jest precyzyjne, jak w przysłowiowym szwajcarskim zegarku.

Co równie ważne, każdy właściciel sklepu na platformie Idosell otrzymuje nieograniczone wsparcie techniczne, które jest świadczone przez liczny zespół doświadczonych specjalistów. Pozwala to każdemu klientowi wykorzystać IdoSell w optymalny sposób, zwiększając swoją sprzedaż i widoczność w internecie.

Nie ma wątpliwości, że chcąc zacząć działać w sprzedaży online, warto wybrać platformę IdoSell. Z równą mocą docenią ją profesjonaliści.

Materiał partnera