Skutecznie działające firmy potrzebują korzystać z prostych, ale zarazem bezpiecznych i niezawodnych narzędzi ułatwiających komunikację zarówno pomiędzy przedstawicielami firm a klientami, jak i członkami zespołu. Z pomocą przychodzą aplikacje Google. Ich zaletą jest prostota obsługi i czytelny interfejs, który jest nam znany od wielu lat. Mowa tu o G Suite, będącym pakietem narzędzi do pracy online. Znaleźć w nim można nie tylko firmową pocztę (Gmail) czy kalendarz, ale również Dysk Google do przechowywania dokumentów i pakiet programów do edycji danych. Jest to konkurencyjne rozwiązanie, z którego korzysta duża liczba firm, ponieważ za dobrą cenę oferuje usługi wysokiej jakości, zapewniają bezpieczeństwo oraz pozwalają na sprawną komunikację w firmie.

Skuteczna praca zespołu zawsze i wszędzie

Jak czytamy na stronie https://flyonthecloud.com/pl/g-suite/ z pakietu G Suite mogą korzystać zarówno członkowie małych jak i dużych zespołów. Za pomocą kilku kliknięć mogą udostępniać pliki między członkami zespołu, czy pracować z każdego miejsca na świecie. Co ważne, G Suite zapewnia profesjonalny email dla firm, również w przypadku, kiedy mamy wykupioną własną domenę. Email firmowy można połączyć z G Suite zyskując prostą, przejrzystą i intuicyjną skrzynkę z jednoczesnym profesjonalnym wyglądem dla naszego klienta.

G Suite prostym rozwiązaniem w każdej firmie

A co w przypadku, kiedy firma posiada swoją własną domenę? Bez większych problemów można przystosować G Suite dla zespołu pracowników. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie zespołem w prosty i przystępny sposób. Dodatkowo, można korzystać z adresów mailowych z własną domeną, oraz zarządzać wszystkimi użytkownikami z poziomu konsoli administracyjnej. Istnieją również podmioty pomagające we wdrożeniu systemu w firmie. Fly On The Cloud jest autoryzowanym Partnerem Google dla Firm. Zapewnia on bezpieczną pocztę Gmail bez spamu, wirusów, a także dodatkowe opcje takie jak kalendarz firmowy czy dostęp do chmury. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy wdrażają system w swojej firmie i potrzebują dokonać tego szybko. Jedną z opcji współpracy jest np. pomoc w zakupie domeny dla firmy.

Bezpłatny Gmail w wersji próbnej

G Suite należy do innowacyjnych pakietów narzędzi do pracy. Można wypróbować program i skorzystać z jego darmowej wersji. Pełną funkcjonalność uzyskamy dzięki zakupieniu pakietu odpowiadającemu zapotrzebowaniu naszej firmy i pracowników. W cenie zyskujemy zintegrowany pakiet programów działający w chmurze. Do wyboru dostępne są trzy pakiety: Basic, Business i Enterprise, a cena za najtańszy pakiet to 5,2 euro miesięcznie. Na wyżej podanej stronie można znaleźć cennik usług oraz regulaminy korzystania z usługi.

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu

Prowadząc firmę potrzebny jest zestaw narzędzi, który pozwoli na sprawną komunikację. W G Suite można znaleźć wiele programów ułatwiających pracę. Dostępna jest poczta dla firm, przestrzeń na Dysku Google zapewniającą bezpieczne udostępnianie dokumentów oraz szereg innych narzędzi dostępnych z każdego miejsca na świecie.


Materiał partnera zewnętrznego