Zamawianie kuriera bywa nie lada wyzwaniem. Większość osób, rzadko nadających przesyłki, z przyzwyczajenia wybiera usługi Poczty Polskiej, która ma oddziały praktycznie w całym kraju. Jej placówki są nam dobrze znane, dlatego po przekroczeniu progu nie czujemy się obco. To jednak często zły wybór. Firmy kurierske oferują zdecydowanie szybsze dostarczenie paczki, atrakcyjniejsze ceny oraz szereg usług dodatkowych. Jednak przewoźników jest tak wielu, że dużą trudnością okazuje się wybór któregoś z nich. Ten problem rozwiązuje platforma epaka.pl.

Jak nadawać kuriera?

Zamawianie usługi kurierskiej może wydawać się trudne. Każda firma spedycyjna ma zupełnie inaczej zaprojektowaną stronę internetową, co nie ułatwia procesu nadawania przesyłek. Aby wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie, na każdej z witryn należy znaleźć regulamin, dogłębnie przeanalizować cały cennik i zapoznać się z usługami dodatkowymi. To często proces, który zajmuje wiele godzin i okazuje się zupełnie niepotrzebny. Znana i lubiana platforma epaka.pl na jednej stronie skupia oferty większości firm kurierskich, takich jak FedEx, DHL, DPD, Geis, UPS, Geis, GLS, Paczkomaty InPost, Paczka w ruchu, Meest, Poczta Polska, Świat Przesyłek, a nawet Erontrans.

Ogromną zaletą platformy epaka.pl jest przejrzystość i łatwość wyboru. Strona została zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb osób, które na co dzień nie mają do czynienia z firmami kurierskimi. Poszczególne kroki składania zamówienia są jasno opisane, z kolei samouczki i poradniki dostępne na stronie z pewnością przydadzą się osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej. Na interaktywnej stronie poznamy ceny usług kurierskich wszystkich przewoźników wraz z uwzględnieniem kosztów dodatkowych. Dzięki temu zamawianie kuriera stają się prostsze i o wiele mniej stresujące. Kurier szybko zjawi się po Twoją przesyłkę w wybranym punkcie epaka.pl lub pod Twoimi drzwiami.

Czy zamówienie kuriera jest obarczone ryzykiem?

Zamawianie usług kurierskich na platformie epaka.pl jest całkowicie bezpieczne. Strona ma zainstalowane wszelkie certyfikaty uniemożliwiające ataki hakerskie i przechwycenie danych, w tym haseł i loginów. Płatność odbywa się w chronionych i bezpiecznych warunkach, a fundusze zgromadzone na koncie epaka.pl są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

Czy korzystanie z epaka.pl jest wygodne?

Ogromnym plusem platformy epaka.pl łatwość obsługi. Cała strona jest przejrzysta, utrzymana w jasnej kolorystyce, a wszelkie elementy interaktywne zostały wyróżnione. Ceny usług są wyszczególnione i dobrze widoczne, dzięki czemu każdy łatwo wybierze najlepszą ofertę dla siebie. Usługi dodatkowe każdej firmy spedycyjnej są precyzyjnie opisane. Okazuje się zatem, że zamawianie kuriera wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wielu osobom wydaje się, że firmy kurierskie są dostępne jedynie dla firm. Nic bardziej mylnego! Dzięki paltformie epaka.pl osoby prywatne bez najmniejszych problemów mogą nadawać przesyłki kurierskie.


Materiał partnera zewnętrznego