Strona główna Społeczeństwo Święta w SPA

Święta w SPA

53
0
Stroik świąteczny
Święta Bożego Narodzenia to czas, który kojarzy nam się z radością i szczęściem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Święta Bożego Narodzenia to czas, który kojarzy nam się z radością i szczęściem. Zapach prawdziwej choinki, smak potraw przygotowywanych specjalnie na tę okazję, szelest papieru tak charakterystyczny dla chwili otwarcia podarunków oraz oczywiście rodzinna atmosfera. Nic zatem dziwnego, że zdecydowana większość osób poświęca ogromną ilość czasu na przygotowania do wspomnianych świąt.

Święta w gronie najbliższych

A jest co przygotowywać, bowiem – zgodnie z tradycją – na wigilijnym stole powinien pojawić się nie tylko biały obrus z włożonym weń siankiem, ale również 12 potraw. Naturalnie ugotowanie tak dużej ilości dań nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście na tym nie kończy się lista obowiązków, związanych ze świątecznymi przygotowaniami. Wysprzątanie domu, zakup choinki, prezentów, jedzenia… lista tego rodzaju czynności z pewnością nie należy do najkrótszych. Nic zatem dziwnego, że pochłonięci wymienionymi powyżej obowiązkami niemal całkowicie zapominamy o tym, co najważniejsze czyli o samej idei Bożego Narodzenia. Prawdziwym sensem opisywanych świąt jest bowiem… nasza własna rodzina. To na niej powinniśmy skupić się w największym stopniu. W końcu czas spędzany w gronie najbliższych jest po prostu bezcenny. Właśnie z tego względu warto szukać rozwiązań, które pozwolą nam na uniknięcie nadmiernej ilości przygotowań. Jednym z godnych polecenia rozwiązań jest spędzenie świąt w hotelu SPA.

Jaki hotel wybrać?

Aby świąteczny weekend w spa naprawdę można było uznać za udany, należy wybrać się do sprawdzonego ośrodka, który będzie posiadał w swojej ofercie odpowiedni pakiet. Jak się bowiem okazuje, nie każdy hotel decyduje się na zorganizowanie świąt Bożego Narodzenia. Niezwykle atrakcyjną ofertę posiada natomiast Neptuno Resort & SPA. Co zatem przygotował wspomniany ośrodek? Pakiet świąteczny – obejmujący 4 dni – rozpoczyna się już 23 grudnia. W tym dniu dla dzieci oraz dorosłych przygotowano aż dwie niespodzianki. Mowa o zajęciach prowadzonych przez animatora. Pierwsze z nich dotyczyć będą ozdób świątecznych, natomiast drugie skupią się na pieczeniu i zdobieniu pierniczków. 24 grudnia goście wraz z pracownikami Neptuno Resort & SPA przystąpią do ubierania choinki znajdującej się w hotelowej restauracji. To właśnie tam odbędzie się wigilijna kolacja przygotowana zgodnie z tradycyjnymi przepisami kuchni polskiej. Po jedzeniu pojawi się natomiast gość specjalny w postaci Świętego Mikołaja, który wręcz dzieciom prezenty od ich rodziców. Wieczór zakończy się wspólnym kolędowaniem z muzyką na żywo. 25 grudnia na wszystkich gości czekać będzie świąteczny bufet po brzegi wypełniony słodkimi, domowymi wypiekami. Również 25 grudnia odbędzie się Disco Kids i Disco Night dla dorosłych. Również ostatni ze świątecznych dni rozpocznie się słodkim akcentem w postaci bufetu z wypiekami. Tak spędzone Boże Narodzenie zwieńczy natomiast rodzinne biesiadowanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek i aromatycznym grzańcem (dla dorosłych) lub gorącą czekoladą (dla dzieci). Po więcej informacji na temat świąt w Neptuno Resort & SPA zapraszamy na stronę www.neptuno.pl.


Materiał partnera zewnętrznego