Zawody w szkołach lub między szkołami to wydarzenia o niskiej randze ważności z perspektywy kogoś z zewnątrz. Należy jednak pamiętać, że dla uczestników są to najważniejsze zawody w dotychczasowym życiu, a dla większości prawdopodobnie w całym życiu lub nawet są to ostatnie zawody. Warto uhonorować zwycięzców odpowiednimi trofeami, dzięki czemu ważna chwila zostanie jeszcze lepiej zapamiętana. Otrzymanie takich “dowodów” zwycięstwa może zadziałać również motywacyjnie, nawet w kontekście dalszych planów życiowych.

    1. Statuetki sportowe – dlaczego takie ważne
    2. Odznaczenie jak na zawodach zawodowych sportowców – motywacja
    3. Tanie medale – gdzie szukać?

Statuetki sportowe – dlaczego takie ważne?

Odznaczenie drugiej osoby medalem, statuetką czy pucharem może mieć bardzo duży wpływ na jej działania. Tego typu działania sprawiają wielką radość dla nagrodzonego – takie trofeum przynosi dumę i może okazać się znacznie lepszą nagrodą niż nawet praktyczne prezenty, takie jak akcesoria do dziedziny sportowej, w której uczestnik odniósł zwycięstwo. Buty czy piłka z czasem nabiorą praktycznego znaczenia i oprócz tego ulegną zniszczeniu. Piękny puchar z dedykowanym napisem dla zwycięzcy nie podlega zużyciu (na przykład puchary piłka nożna). Zawsze będzie mógł przypominać o radosnych chwilach szczęścia zdobytego ciężką pracą i z poświęceniem. Taka pamiątka pozostanie w pamięci na dużo dłużej niż dowolna nagroda przeznaczona do używania.

Odznaczenie jak na zawodach zawodowych sportowców – motywacja

Wiele dzieci w dzieciństwie marzy o karierze sportowca. Większość z nich całkowicie zmienia priorytety i w późniejszym życiu zmierza  ostatecznie w zupełnie innym kierunku. Puchar piłki nożnej może zainspirować i zmotywować ucznia do działań, które ostatecznie popchnął go do prawdziwej kariery zawodowej. Podobne sytuacje mogą mieć miejsce również w przypadku innych zawodów niż sportowe. Wszelkie konkursy muzyczne, malarskie, recytatorskie, matematyczne, chemiczne i tym podobne, również mogą uwzględniać tego typu odznaczenia. Takie podobieństwa do zawodów ogólnopolskich, europejskich czy ogólnoświatowych są często zauważane przez uczestników. Dają poczucie większej ważności i powagi sytuacji całego zdarzenia. Dzięki temu sprawiają też wiele radości, która bardzo się przydaje w trudnym okresie dorastania – czasie, kiedy człowiek z dziecka zamienia się w dorosłego.

Tanie medale – gdzie szukać?

Gdzie znaleźć tanie medale, statuetki, puchary i podobne odznaczenia? W dzisiejszych czasach najłatwiej będzie skorzystać z Internetu. Znakomitym przykładem porządnego sklepu internetowego z dużym wyborem tego typu artykułów jest portal pod adresem https://tanietrofea.pl/. Sprawdź ofertę i spraw aby zawody organizowane przez ciebie były jeszcze lepsze.


Materiał partnera zewnętrznego