Bezpieczeństwo finansowe i dostęp do gotówki na specjalne wydatki jest jedną z najważniejszych rzeczy w codziennym życiu każdej kobiety. Możesz je sobie zapewnić dzięki pożyczce ratalnej, udzielanej przez Ratalska.pl w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania.

Ratalska.pl – szybkie i bezpieczne pożyczki przez internet

Bezpieczeństwo finansowe i dostęp do gotówki na specjalne wydatki jest jedną z najważniejszych rzeczy w codziennym życiu każdej kobiety. Możesz je sobie zapewnić dzięki pożyczce ratalnej, udzielanej przez Ratalska.pl w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania.

Ratalska.pl to nowa marka i platforma pożyczkowa, należące do renomowanej firmy Aasa Polska, która działa na rynku od 2012 roku. Firma posiada Certyfikat Etyczny KPF oraz Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo BIG InfoMonitor.

Dla kogo?

Ratalska.pl udziela pożyczek głównie kobietom, które spełniają łącznie cztery warunki:

  1. są w wieku od 20 do 80 lat
  2. mają polskie obywatelstwo
  3. wykazują stały dochód w Polsce, np. z tytułu renty, emerytury lub umowy o pracę
  4. nie figurują w rejestrach dłużników, takich jak BIG

Co więcej, pożyczki przez internet od Rafalska.pl dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak również na działalność gospodarczą.

Jaką pożyczkę można uzyskać od Ratalska.pl?

Ratalska.pl udziela pożyczek online, co oznacza, że cała procedura może odbywać się przez Internet. Oferuje pożyczki ratalne na kwoty mieszczące się w przedziale 1 000 – 10 000 zł, i na okres od 6 do 24 miesięcy. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, np. remont, pilne wydatki, utrzymanie rodziny, sprzęt AGD lub RTV, a także na własne przyjemności.

Jak wygląda procedura?

Ratalska.pl udostępnia prosty kalkulator pożyczki, który pozwala w dogodny sposób dopasować kwotę do własnych potrzeb oraz sprawdzić orientacyjną wysokość raty. W tym celu należy wypełnić wniosek o pożyczkę, który dostępny jest na naszej stronie. Wnioski rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi następuje wypłata środków pieniężnych na wskazany rachunek bankowy lub czekiem Giro. Czek Giro umożliwia wypłatę udzielonej pożyczki w najbliższym urzędzie pocztowym.

Przed ostatecznym podpisaniem umowy jej treść dostępna jest w zakładce „Twoja umowa pożyczki”. Wraz z umową udostępniony jest również harmonogram spłat pożyczki. Dzięki temu klient otrzymuje jasną i czytelną informację, na jakich warunkach i w jaki sposób będzie spłacał zobowiązanie.

Jak firma sprawdza pożyczkobiorców?

W swojej działalności Ratalska.pl kieruje się zasadą odpowiedzialnego pożyczania, dlatego każdy potencjalny pożyczkobiorca poddawany jest wieloetapowemu procesowi weryfikacji, m.in. pod kątem figurowania w rejestrach dłużników.

Dane wnioskodawcy są także sprawdzane poprzez przelew weryfikacyjny w systemie Blue Media na kwotę 1 zł. Przelew należy wykonać z konta, na które ma zostać wypłacona pożyczka. Ważne jest, aby właścicielem konta był pożyczkobiorca. W ten sposób firma może wyeliminować potencjalne próby wzięcia pożyczki przez osoby do tego nieuprawnione.

Co jeszcze oferuje Ratalska.pl?

Każdą zaciągniętą pożyczkę można ubezpieczyć. Firma oferuje produkty towarzyszące pożyczce, pozwalające zabezpieczyć jej spłatę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, choroby lub hospitalizacji. Za niewielką kwotę, która wynosi od 0,67 zł dziennie, można wykupić także ubezpieczenie zdrowia i życia.

Artykuł został opracowany przez ekspertów z Ratalska.pl (brandu Aasa Polska S.A.)


Materiał partnera zewnętrznego