Prezenty kupujemy na urodziny, imieniny, z okazji parapetówki, rocznicy ślubu, święta Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, a także w wielu innych przypadkach, niekiedy zupełnie bez okazji, gdy po prostu chcemy sprawić przyjemność naszym bliskim. Mogą one przybierać najróżniejszą formę – od upominków materialnych po vouchery na tory wyścigowe albo skoki ze spadochronem lub bilety do teatru. Nie wiesz, co kupić przyjaciółce, ojcu albo partnerowi? Przejrzyj nasze propozycje, które prezentujemy poniżej, a na pewno znajdziesz coś adekwatnego do okazji! Serdecznie zapraszamy do lektury już teraz!

Podaruj bliskim dobre wspomnienia

Upominki materialne powoli tracą popularność. Coraz częściej i o wiele chętniej dajemy przyjaciołom i rodzinie prezenty, które mogą wywołać miłe wspomnienia. „Przeżycia” mogą być niezapomniane, a nawet najlepiej dobrany prezent po jakimś czasie blaknie w naszej pamięci. Jasne, kwiatek ozdobi kuchnię, a dobra książka zapewni kilka miłych wieczorów, jednak w większości przypadków po roku obdarowany nie będzie pamiętał ani o roślinie, ani o książce. Dlatego należy podarować mu bilet wstępu na tor wyścigowy, voucher upoważniający do odbycia lekcji nurkowania albo skoku ze spadochronem. Takich prezentów Twoi bliscy nigdy nie zapomną! Pamiętaj, że z wykorzystaniem kodów rabatowych możesz je podarować bliskim jeszcze taniej! To nie skąpstwo, to odpowiedzialne planowanie wydatków!

Pomysł na prezent dla faceta

Wybierając prezent dla faceta, postarajmy się, by było to coś, co potrafi podnieść poziom adrenaliny. Do najpopularniejszych wyborów należą vouchery wstępu na tor wyścigowy, strzelnicę lub degustacja drogiego alkoholu. Pierwsza opcja pozwala na prowadzenie (lub w przypadku braku prawa jazdy – zajęcie miejsca pasażera) tak ekskluzywnych samochodów, jak marki Lamborghini, Ferrari, Porsche, Aston Martin czy sportowe wersje BMW, Subaru, Audi. Z kolei strzelnica pozwala wypracować celność i nauczyć się korzystać z różnego rodzaju broni – od klasycznego policyjnego glocka, przez popularny „kałasznikow” (Ak-47), aż po shotguna o dużym odrzucie. Z kolei degustacja alkoholi pozwala nauczyć się, jaki trunek (wino, whisky) należy dobierać do jakiego posiłku, a także jak prawidłowo go spożywać.

Pomysł na prezent dla kobiety

Zastanawiając się nad prezentem dla kobiety, możemy postawić na coś sprawdzonego – na przykład podarować jej bilety do salonu masażu albo salonu SPA. Wizyta w przybytku tego typu pozwoli zregenerować zmęczone mięśnie i porządnie się zrelaksować. Masaże wszelkiego rodzaju oraz odmładzające zabiegi to przyjemna odskocznia od szarej rzeczywistości, która pozwoli zapomnieć o codziennych problemach i troskach.

Ponad 2500 pomysłów na prezenty

Opisane wyżej propozycje to tylko wierzchołek góry lodowej – prezentów, które oferuje strona SuperPrezenty.pl, jest tak naprawdę o wiele więcej. Zachęcamy do przejrzenia katalogu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie (lub dla bliskich), a dzięki kodom rabatowym spełni marzenia w naprawdę atrakcyjnej cenie.


Materiał partnera zewnętrznego