Strona główna Społeczeństwo Figury Matki Bożej do domu i świątyni – jakie wybrać?

Figury Matki Bożej do domu i świątyni – jakie wybrać?

143
0
figurka religijna
Hurtownia religijna Aslan to duży wybór figur Matki Bożej w różnych rozmiarach, które mogą ozdobić wnętrze domu, kościoła, plebanii, ogrodu czy przydrożnej kapliczki | fot.: stock.adobe.com

Zgodnie z wiarą chrześcijańską Matka Boża jest pośrednikiem pomiędzy Bogiem a człowiekiem. Nic zatem dziwnego, że jej kult jest w Polsce bardzo mocno zakorzeniony. Z jej wizerunkiem można spotkać się nie tylko w kościołach i innych miejscach świętych, ale również w domach i ogrodach. Bo to właśnie Matce Bożej powierza się trudne sprawy z nadzieją na ich pozytywne rozwiązanie. Osoby chcące nabyć figury Matki Bożej szeroki wybór znajdą w hurtowni religijnej Aslan.

Kunsztowne figury Matki Bożej o różnej wielkości

To, co charakteryzuje figury Matki Bożej, które dostępne są w hurtowni religijnej Aslan, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, precyzja i kunszt. Wszystkie figurki mają dość subtelną, ale jednocześnie wyrazistą kolorystykę. Tym samym stanowią niezwykle piękną dekorację wnętrza, w którym się znajdą. Figurki Matki Bożej są poddawane obróbce ręcznej, a stosowane do ich malowania farby wyróżniają się dużą trwałością oraz wytrzymałością na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Figury, które przeznaczone są do ogrodów, dodatkowo pokrywa specjalny lakier z filtrem UV. Do tych precyzyjnie wykonanych i lekkich figur Matki Bożej wykorzystywana jest żywica syntetyczna, której zadaniem jest między innymi zwiększenie trwałości. Poza tym wpływa ona na wysoką estetykę figur, które mogą być małe i liczyć 6,5 cm czy 10 cm, a także 33 cm, 65 cm, 90 cm, 140 cm, a nawet 180 cm. Tym samym idealnie można dopasować je do wnętrza, wybierając takie gabaryty, które będą się najlepiej prezentowały. 

Figury Matki Bożej do domów i kościołów

Choć figury Matki Bożej kojarzone są przede wszystkim z kościołami, świątyniami czy salami katechetycznymi, to bardzo często znajdują swoje miejsce w domach chrześcijan. Poza tym, że świadczą o uwielbieniu tej biblijnej postaci, której powierzane są różne problemy, to figurki Matki Bożej wykonane z niebywałą wręcz precyzją, posiadają również walory dekoracyjne. Wśród asortymentu znajdują się zarówno figury Matki Boskiej Niepokalanej, Wspomożycielki, jak i Matki Bożej z dzieciątkiem Jezus. Wizerunek Matki Bożej, czy to w świątyni, czy domu mieszkalnym jest wyrazem wiary, a przy tym idealnym miejscem do odmawiania różańca oraz śpiewania pieśni maryjnych. Wszystkie figury dostępne w ofercie, poza tym, że są do nabycia w naturalnych kolorach, to mogą występować również w kolorze białym, srebrnym, drewnopodobnym, w kolorze starego złota oraz złota włoskiego.

Hurtownia religijna Aslan to duży wybór figur Matki Bożej w różnych rozmiarach, które mogą ozdobić wnętrze domu, kościoła, plebanii, ogrodu czy przydrożnej kapliczki. Wszystkie dostępne w sprzedaży internetowej z gwarancją i szybkiego i bezpiecznego dostarczenia pod wskazany adres.

Materiał partnera