Strona główna Społeczeństwo Ekstremalne prezenty dla brata na urodziny

Ekstremalne prezenty dla brata na urodziny

236
0
Skok z wieży
Niespodzianką urodzinową dla brata może być voucher na ekstremalny skok na linie z wysokości kilkudziesięciu metrów.

Niespodzianką urodzinową dla brata może być voucher na ekstremalny skok na linie z wysokości kilkudziesięciu metrów. Prezent dla niego w postaci przeżycia to świetna pamiątka na całe życie. Na urodziny bliskiej osobie można również podarować lot nad wodą za pomocą flyboardu lub wejściówkę na zajęcia na ściance wspinaczkowej.

Ekstremalne atrakcje dla brata na urodziny – skoki na linie

Ciekawym urodzinowym prezentem dla brata będzie zabranie go na bungee. Warszawa, to jedna z lokalizacji, gdzie można zrealizować voucher na skok. Ekstremalne atrakcje czekają również w Katowicach, Krakowie, Trójmieście czy Zakopanem. Skok z kilkudziesięciu metrów na gumowej linie natychmiast podniesie poziom adrenaliny do maksimum i na długo pozostanie w pamięci skoczka. To dobry pomysł na prezent dla brata, który nie boi się wyzwań i ekstremalnych przeżyć. Istnieje możliwość filmowania i fotorelacji z całego wydarzenia.

Podobnym rodzajem skoku na linie jest dream jump. Jest to technika skakania, która ma na celu maksymalnie wydłużyć moment swobodnego spadania. Dynamiczne liny rozwieszone są najczęściej pomiędzy dwoma obiektami a uprząż przyczepiona jest do skoczka w okolicy miednicy i klatki piersiowej. W czasie lotu można wykonywać różne ewolucje np. przewroty, gwiazdy i salta. To oryginalny pomysł na prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Przeciwwskazaniem do oddania skoku to: urazy kości, choroby układu oddychania i krążenia oraz bycie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Ekstremalne prezenty nad wodą

Dużą dawkę pozytywnych emocji zapewni latanie nad wodą za pomocą specjalnego urządzenia flyboard. Jest one połączone z długim wężem, który pompuje wodę pod dużym ciśnieniem. Urządzenie umieszcza się na stopach i z pomocą turbiny od wodnego skutera można unosić się nad taflą wody do około kilkunastu metrów i wykonywać różnego rodzaju ewolucje w powietrzu. Uczestnik zabawy dostaję specjalną piankę, kapok oraz kask na głowę. Nad bezpieczeństwem korzystających ze flyboardu czuwa doświadczony instruktor, który wcześniej tłumaczy dokładnie działanie urządzenia i posługiwanie się nim.

Ścianka wspinaczkowa na prezent

Ciekawym pomysłem na prezent dla brata jest ofiarowanie mu vouchera na ściankę wspinaczkową. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą rozpocząć przygodę ze wspinaniem, a także dla tych co lubią wyzwania i nowe doświadczenia. Na sali treningowej ze ścianką uczy się, między innymi, jak zachować bezpieczeństwo, prawidłowo zakładać uprząż wspinaczkową oraz asekurować się w czasie wspinaczki. Wszystkie czynności odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora.