Julia Kuczyńska słynie z eksperymentowania z makijażem, choć dla niej niestandardowe wykorzystanie kolorowych kosmetyków jest czymś naturalnym. Przygotowała właśnie dwa zestawy produktów do makijażu. Pozwalają one stworzyć looki city i glamour. Pierwszy z nich stawia na naturalność, drugi dedykowany jest na specjalne okazje. Limitowana kolekcja Make-up Box’ów by Maffashion dostępna jest w perfumeriach Douglas i sklepie internetowym sieci.

– Jeden box tak jak nazwa mówi jest bardziej glamour, czyli możemy tam znaleźć kosmetyki, dzięki którym ten make-up zrobimy bardziej wyrazisty i podkreślimy swoje piękno na specjalne okazje. A drugi, City, czyli ten codzienny, bardziej naturalny, dzięki któremu uzyskamy naturalniejszy efekt. – mówi Maffashion.

W boxie w stylu miejskim znalazły się dyscyplinujący żel do brwi, rozświetlacz, nadający skórze promienny blask oraz wypełniający i nawilżający błyszczyk, podkreślające piękno każdej kobiety na co dzień. Na specjalne okazje powstał zestaw wieczorowy, akcentujący oczy  i usta, składający się z palety cieni, spektakularnie dodającej rzęsom objętości maskary oraz satynowej pomadki, w zdecydowanym kolorze.

– Kolorystyka jest zbliżona do tego, co preferuję od dawna, czyli są to kolory ziemi. Oczywiście pojawia się też rozświetlacz, troszeczkę różu, ale wszystko tworzy razem piękną taflę kolorystyczną. Rozświetlacz jest delikatny, tworzy muśnięcie słońca i dodaje trochę kolorytu. Do tego jest tusz do rzęs i pomadka w takim dosyć mocnym, wyrazistym odcieniu – wyjaśnia Maffashion.

Jak podkreśla influencerka styl miejski i glamour przenikają się u niej. Zależą bardziej od jej aktualnego nastroju niż od okazji.

–  Jeśli chodzi o kolorystykę, to nie jest najistotniejsze, liczy się tak naprawdę fason. Nie mam jakichś swoich upodobań stricte kolorystycznych. Jestem bardzo otwarta i lubię kombinować, lubię próbować nowych rzeczy, więc chyba taka też jest moda, by nią się bawić – podkreśla.

Wiele osób zauważa u Mafasshion skłonność do eksperymentowania, jednak dla niej próbowanie niestandardowych rozwiązań jest czymś naturalnym.

– Dla mnie od zawsze istniała taka możliwość, że bronzer można użyć jako cień do powiek, jako nawet można sobie wykonturować nim usta, użyć go do brwi, więc dla mnie nie jest to nic innowacyjnego. I np. nawet ostatnio pokazałam właśnie jak za pomocą błyszczyka, który jest taki lekko opalizujący, różowy, make-up oka i ust. I dziewczynom się to spodobało – zauważa.

Jej sekretem jest dobrze dobrany podkład i podkreślone brwi.

– Musi być podkład, który nie pozostawia efektu maski, ale to też nie zawsze, bo potrafię też wyjść bez podkładu. Muszą być podkreślone brwi, bez nich się nie ruszę z domu. Mogę nie być w ogóle pomalowana, ale brwi muszą być zaakcentowane – wyjaśnia Maffashion.

Marka Douglas zdecydowała się zaprosić Julię Kuczyńską do współpracy, ponieważ na co dzień inspiruje tysiące dziewczyn, dodając im pewności siebie, pokazując, że najważniejsze to przede wszystkim być wierną sobie.

@Newseria