Strona główna Rozrywka Książki Świętowanie Targów Książki

Świętowanie Targów Książki

80
0
Kobieta czyta książkę i ebooka
Dla każdego, komu myśl czytam ebooki nie jest obca, jest to również idealny moment na uaktualnienie cyfrowej biblioteczki. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Tegorocznym Warszawskim Targom Książki towarzyszyć będzie wyjątkowa akcja, za której organizację odpowiada sklep Virtualo.pl. Chodzi o Virtualne Targi Książki, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł nabyć najnowsze publikacje wydane w formie audiobooków oraz ebooków po bardzo atrakcyjnych cenach.

  1. Warszawskie Targi Książki 2019
  2. Virtualne Targi Książki
  3. Rozkład jazdy Virtualnych Targów Książki

Promocja przygotowana przez Virtualo to świetne rozwiązanie dla czytelników, którzy nie mogą dotrzeć na Warszawskie Targi Książki, a jednocześnie chcieliby zaoszczędzić na zakupach.

Warszawskie Targi Książki 2019

Warszawskie Targi Książki odbędą się w dniach 23-26 maja w PGE Narodowy. Ponieważ będzie to już dziesiąta edycja targów, organizatorzy zadbali o wyjątkowe atrakcje. Jedną z nich będzie możliwość spotkania dziesięciu ciekawych gości, wśród których znajdą się między innymi noblistka – Swietłana Aleksijewicz, popularni reporterzy – Wojciech Jagielski i Jacek Hugo-Bader, jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek – Katarzyna Grochola oraz ceniony autor fantastyki – Andrzej Pilipiuk. Szczegółowe informacje na temat targów dostępne są na stronie organizatora. Znajdziesz tam również programy dedykowane poszczególnym grupom wiekowym oraz osobom o konkretnych zainteresowaniach. Dostępne są między innymi atrakcje dla dzieci i młodzieży, miłośników popkultury azjatyckiej, fanów fantastyki oraz graczy.

Virtualne Targi Książki

Tegoroczna edycja Virtualnych Targów Książki, które będą towarzyszyły Warszawskim Targom Książki, to świetna okazja do uzupełnienia kolekcji ebooków i audiobooków o aktualne premiery i bestsellery. Na szczególne zainteresowanie zasługują „Początek” Dana Browna (wydawnictwo Sonia Daga), która stanowi kolejną odsłonę wciągających przygód Roberta Langdona. Równie ciekawy ebook to „Kroniki Marsjańskie” autorstwa Raya Bradbury’ego (wydawnictwo MAG). Jest to wyjątkowa pozycja, gdyż zawiera trzy najpopularniejsze książki amerykańskiego autora (tytułowe „Kroniki marsjańskie”, „Człowiek ilustrowany” oraz „Złociste jabłka słońca”). Jeżeli więc zastanawiasz się co czytać, to powyższe ebooki Virtualo będą doskonałym wyborem.

Również bestsellerowe nowości, które dzięki inicjatywie Virtualo możesz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, zasługują na to, abyś znalazł dla nich miejsce w pamięci swojego czytnika ebooków. Jedną z ciekawszych książek jest wydana przez WAB „Pacjentka”, której autorem jest Alex Michaelides. Ten zapierający dech thriller psychologiczny był jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku. „Siostry” Bernarda Miniera (wydawnictwo Rebis) to natomiast propozycja dla czytelników o mocnych nerwach, którzy chcą zanurzyć się w tajemniczym lesie i poznać historię brutalnego morderstwa. Z okazji targów, część tytułów dostępna będzie w specjalnej cenie 9,90 zł! Oprócz wspomnianych „Kronik marsjańskich” i „Pacjentki”, w tej cenie znajdziesz również „Piętno mafii” i „Wielką czwórkę”.

Rozkład jazdy Virtualnych Targów Książki

Niezależnie od tego, czy na co dzień preferujesz czytanie ebooków, czy też preferujesz wersje słuchane w postaci audiobooków, Virtualne Targi Książki pozwolą ci kupić tytuły popularnych wydawnictw w cenach niższych aż do 50%! Każdego dnia będziesz mógł skorzystać z innej promocji:

  • 23 maja: tytuły wydawnictwa Sonia Draga -50%
  • 24 maja: oferta wydawnictwa MAG -50%
  • 25 maja: tytuły wydawnictwa GWF do -50%
  • 26 maja oferta wydawnictwa Rebis -50%

Jak widać Targi Książki to nie tylko możliwość posłuchania ciekawych wykładów, spotkania ulubionych pisarzy czy też zapoznania się z nowościami wydawniczymi. Dla każdego, komu myśl czytam ebooki nie jest obca, jest to również idealny moment na uaktualnienie cyfrowej biblioteczki. Podobnie jest z audiobookami.


Materiał partnera zewnętrznego