Pies to wielka radość w domu i duży obowiązek. Z jednej strony motywuje do aktywności i wprowadza szczęście, a z drugiej wymaga codziennej troski, pielęgnacji oraz jedzenia dostosowanego do potrzeb. Nic dziwnego, przecież jest ważnym członkiem rodziny. I zamiast samodzielnie komponować posiłki, warto postawić na karmę dla psa Royal Canin, która zaspokoi wszystkie potrzeby, a w szeregu różnych propozycji bez problemu można znaleźć te, które będzie dostosowane do wieku, rasy, poziomu aktywności oraz stanu zdrowia i oczywiście preferencji smakowych.

Najlepsza karma

Nie ma czegoś takiego. Nie istnieje idealna karma dla psa Royal Canin dla każdego pupila. Nie ma jedzenia uniwersalnego, ponieważ każdy posiłek musi być dopasowany idealnie do potrzeb. W tej materii oczywiście kluczowy jest skład, który powinien bazować na jak największej ilości mięsa i dlatego nie cena powinna być priorytetem, a jakość, bo nie jest wszystko jedno, co dajemy pupilowi do jedzenia. Karma dla psa Royal Canin występuje w postaci suchej i mokrej, a dzięki temu doskonale wpisuje się w potrzeby opiekunów i preferencje zwierząt.

Dobra sucha karma dla psa Royal Canin

Najczęściej karma dla psa Royal Canin jest podstawą diety. W szeregu produktów znaleźć można te o różnym smaku, kształcie granulek i ich wielkości. Najważniejszym aspektem jest to, że dostarczać ma wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Ma dużą zawartość mięsa różnego rodzaju, niewielką ilość zbóż, warzywa i owoce, oleje bogate w kwasy tłuszczowe Omega 3, glukozaminę, fruktooligosacharydy czy L-karnitynę. Proporcje tych składników oczywiście będą odmienne w zależności od tego, czy interesuje nas karma dla psa Royal Canin dla szczeniąt, seniorów czy zwierząt dorosłych. Poza tym konkretne rasy również mają swoje wymagania. Na każdym stepie oczywiście niezbędne będą ważne witaminy takie jak E, która jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem, D czy A.

Weterynaryjna karma dla psa Royal Canin jest dopasowana do bardzo różnorodnych potrzeb czworonogów. To menu dla czworonogów z nadwagą, wrażliwym żołądkiem, wrażliwą skórą, cechujących się wyjątkową aktywnością lub też z problemami zdrowotnymi. W takiej sytuacji najlepiej, gdy to właśnie lekarz dobiera najlepszą propozycję.

Mokra karma dla psa Royal Canin

Te czworonogi, które niekoniecznie przepadają za suchym jedzeniem, z pewnością będą zainteresowane mokrą karmą dla psa Royal Canin. Jest ona mniej kaloryczna, ale wyróżnia się aromatem, jest zdecydowanie łatwiejsza w jedzeniu oraz staje się rewelacyjną alternatywą dla tych pupili, które za mało piją. Najlepszej jakości karma jest również podstawą dobrze zbilansowanego codziennego menu. Analogicznie jak w przypadku suchych produktów najważniejszy jest skład. Mokra karma dla psa Royal Canin to przede wszystkim mięso i produkty pochodzenia zwierzęgo. Tu mamy do wyboru wiele smaków i konsystencji, które staną się dla czworonoga prawdziwą ucztą. A ty będziesz zawsze pewien, że dajesz mu to co najlepsze, bo nad każdym daniem czuwają specjaliści, którzy dbają, by karma dla psa Royal Canin zawsze dostarczała tego, czego potrzeba – przyjemności z jedzenia też.

Materiał partnera zewnętrznego