Strona główna Lifestyle Podróże Wielkanoc 2023 – dlaczego warto spędzić ją nad polskim morzem?

Wielkanoc 2023 – dlaczego warto spędzić ją nad polskim morzem?

88
0
wielkanoc nad morzem
Mimo tego, że sezon turystyczny nad polskim morzem zaczyna się dopiero w okolicach maja, także w kwietniu bez problemu znajdziemy zakwaterowanie w jednym z hoteli | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wielkanoc to typowo wiosenne święto, które większość osób spędza w rodzinnym gronie. To także świetna okazja na pierwszy w nowym roku, rodzinny wyjazd i świętowanie Wielkanocy w zupełnie nowym, wyjątkowym otoczeniu. W tym roku szczególnie warto wybrać się nad polskie morze, aby nie tylko zjeść śniadanie wielkanocne w nadmorskiej scenerii, ale także móc podziwiać budzącą się do życia przyrodę, która naprawdę wyjątkowo prezentuje się w tych okolicach.

Wielkanoc nad morzem – dlaczego warto?

Polskie morze większości z nas kojarzy się z typowo letnimi wyjazdami, kiedy zwiedzanie nadmorskich miejscowości możemy połączyć z relaksem na plaży, kąpielami w morzu i uprawianiem sportów wodnych. Jeśliby się jednak głębiej zastanowić, nadmorskie okolice możemy z powodzeniem odwiedzać właściwie przez cały rok, w tym zwłaszcza w okresie wiosennym. W związku z tym Wielkanoc to znakomita okazja, aby zaplanować rodzinny wyjazd do jednego z nadbałtyckich kurortów i nacieszyć się wyjątkowym klimatem, jaki panuje w nim w pierwszych tygodniach wiosny.

Wiosna nad morzem to czas, kiedy uśpiona przez całą zimę natura stopniowo budzi się do życia. Dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, a słoneczna aura sprzyja długim spacerom wzdłuż plaży, po nadmorskich deptakach i po urokliwych miasteczkach, które nadal pozostają spokojne i mało uczęszczane przez turystów. Taka aura zdecydowanie sprzyja relaksowi, pozwala zregenerować siły oraz nasycić płuca powietrzem bogatym w jod. Nad morze szczególnie warto wybrać się w okresie wielkanocnym i spędzić to święto w wyjątkowej scenerii, nie martwiąc się o żaden aspekt udanych świąt.

Wielkanoc nad morzem z wyżywieniem w hotelu SPA

Mimo tego, że sezon turystyczny nad polskim morzem zaczyna się dopiero w okolicach maja, także w kwietniu bez problemu znajdziemy zakwaterowanie w jednym z hoteli. Na szczególną uwagę turystów zainteresowanych spędzeniem Wielkanocy w wyjątkowym otoczeniu zasługuje oferta nadbałtyckiego hotelu Diva SPA w Kołobrzegu. Proponuje on Wielkanoc nad morze z wyżywieniem dla całej rodziny. W ramach pobytu goście uzyskują nieograniczony dostęp do hotelowej strefy SPA i szerokiego zakresu usług – m. in. masaży, sauny, basenów, groty solnej i wielu innych.

wielkanoc nad morzem
Wiosna nad morzem to czas, kiedy uśpiona przez całą zimę natura stopniowo budzi się do życia | fot.: materiał partnera

Oferta Diva SPA obejmuje nocleg w komfortowym pokoju, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu oraz wydarzenia przygotowane specjalnie z myślą o zapewnieniu gościom świątecznej atmosfery – koncerty wielkanocne, animacje dla najmłodszych, rodzinne przygotowywanie koszyczków i wiele innych. W Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny na wszystkich czeka natomiast uroczyste śniadanie.

Wielkanoc nad morzem z wyżywieniem to świetna propozycja dla osób, które w tym roku pragną odpocząć od świątecznych przygotowań, jednak bez rezygnowania z wyjątkowej atmosfery towarzyszącej corocznym obchodom Wielkanocy. Oferta Hotelu Diva SPA w Kołobrzegu skierowana do gości w każdym wieku, w tym także do dzieci sprawi, że tegoroczne święta będą wyjątkowe pod każdym względem – zdecydowanie warto więc spędzić ją poza domem, w komfortowym i nowoczesnym hotelu, położonym w odległości zaledwie 250 metrów od plaży!

Materiał partnera zewnętrznego