Z powodu pandemii COVID-19 tegoroczne ferie będą bardzo nietypowe. Wiele wskazuje jed-nak na to, że część Polaków nie zrezygnuj z wyjazdów. Marzysz o białym szaleństwie na sto-ku, wypoczynku pod palmami i zwiedzaniu popularnych atrakcji? Sprawdź, jak sfinansować wyjazd, nie dysponując gotówką.

Pandemia COVID-19 zmieniła każdy aspekt codzienności Polaków. Znacząco osłabiła gospodarkę, spowodowała potężne kryzysy w wielu branżach i pozbawiła rodaków miejsc pracy. Stała się także istotną przeszkodą na drodze do swobodnego podróżowania.

Ferie zimowe a obostrzenia

Aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa, kilka tygodni temu rząd przedstawił Polakom kolejne obostrzenia. Od 28 grudnia do końca stycznia obowiązuje zakaz działania hoteli, ośrodków wypoczynkowych, najmu domków, mieszkań i kwater prywatnych. Zamknięte są także baseny, kluby, centra fitness, galerie handlowe i stoki narciarskie. Nie chcąc rezygnować z wypoczynku, wielu mieszkańców naszego kraju wybierze zagraniczne podróże — nie tylko w czasie ferii, ale także po ich zakończeniu.

Chcesz podróżować mimo pandemii?

Marzysz o tym, by wreszcie złapać oddech i odpocząć od pesymistycznych informacji? Chcesz naładować akumulatory, szusując na ośnieżonych stokach lub sącząc drinki pod palmą? Jeśli nie jesteś w stanie sfinansować wyjazdu z własnych środków, sięgnij po tani kredyt gotówkowy. Dzięki pozyskanym w ten sposób środkom zmaterializujesz swoje pragnienia, nie obciążając przy tym domowego budżetu.

Jak wybrać kredyt gotówkowy?

Dobra pożyczka gotówkowa powinna harmonijnie łączyć niskie koszty z wygodnym dla pożyczkobiorcy procesem wnioskowania i dodatkowymi benefitami. Aby znaleźć tę jedyną, analizując oferty poszczególnych banków, koniecznie zwróć uwagę na:

  • koszty. Dla wielu osób głównym kryterium atrakcyjności kredytu gotówkowego jest niskie oprocentowanie. To spory błąd. Poza odsetkami banki naliczają także dodatkowe opłaty, które w istotny sposób wpływają na całkowity koszt finansowania. Jeśli zależy Ci na tym, aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, zwróć uwagę przede wszystkim na wartość RRSO – rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To właśnie ona precyzyjnie pokaże, ile w praktyce zapłacisz za każdą pożyczoną złotówkę. Niższe RRSO to tańszy kredyt;
  • gwarancję stałego oprocentowania. Chcesz zachować kontrolę nad swoim budżetem przez cały okres kredytowania? Upewnij się, że podpisując umowę z bankiem, będziesz miał gwarancję stałego oprocentowania. Dzięki niej rata Twojego kredytu nie wzrośnie;
  • możliwość wyboru sposobu zawarcia umowy. Chcesz zawrzeć umowę z bankiem bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i wygodnie – w 100% online? A może jesteś tradycjonalistą i chcesz podpisać dokument własnoręcznie, w oddziale? Bez względu na swoje preferencje upewnij się, że zrobisz to tak, jak chcesz. W końcu to przecież bank powinien wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów;
  • możliwość samodzielnego wyboru dnia spłaty raty. Elastyczność i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów to z całą pewnością jedna z najważniejszych zalet nowoczesnych banków. Sięgając po kredyt gotówkowy, upewnij się, że będziesz mógł spłacać raty tego dnia, który sam wybierzesz;
  • dodatkowe przywileje i benefity. Czy wiesz, że sięgając po Mistrzowski kredyt gotówkowy w

Santander Consumer Bank – bank od kredytów, możesz skorzystać z pakietu „Pomoc na zawołanie” gwarantującego szybkie profesjonalne wsparcie medyczne i techniczne? Zwłaszcza dziś, w czasie pandemii w obliczu nieprzewidzianych sytuacji taka pomoc okaże się na wagę złota.


Materiał partnera zewnętrznego