Strona główna Lifestyle Podróże Co warto zobaczyć będąc na wakacjach w Hiszpanii?

Co warto zobaczyć będąc na wakacjach w Hiszpanii?

42
0
Wakacje w Hiszpanii
Ciekawa architektura, bogata roślinność, niebiańskie plaże – wszystko, czego szukacie na wakacjach last minute znajdziecie właśnie w Hiszpanii | fot.: pixabay

Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie wybrać się w najbliższym sezonie wakacyjnym, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Wakacje w Hiszpanii to doskonały pomysł na spędzenie upragnionego urlopu w cudownym i niepowtarzalnym miejscu. Zarówno część kontynentalna, jak i wyspiarska ma turystom do zaoferowania wiele atrakcji. Ciekawa architektura, bogata roślinność, niebiańskie plaże – wszystko, czego szukacie na wakacjach last minute znajdziecie właśnie w Hiszpanii.

Szukasz wakacji last minute w dobrych cenach? Odwiedź: https://www.traveligo.pl/last-minute

Barcelona

Barcelona
Planując wakacje last minute w Hiszpanii Barcelona musi znaleźć się na Waszej liście „must see” | fot.: Pixabay

Tętniące życiem miasto położone w samym sercu Katalonii, druga co do wielkości hiszpańska metropolia. Prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników ciekawej architektury, ale również mekka dla fanów futbolu. To właśnie tutaj znajduje się jeden z najbardziej rozpoznawalnych stadionów świata – Camp Nou, obiekt domowy FC Barcelony. Wspominając Barcelonę nie można nie wspomnieć o Sagrada Familia – świątyni autorstwa Antonio Gaudiego wybudowanej w stylu secesyjnym pod koniec XIX wieku. Spacerując klimatycznymi uliczkami Barcelony można natknąć się na prawdziwe „perełki” w postaci dzielnic w średniowiecznym stylu. Jednak hiszpańskie miasto to nie tylko uczta dla koneserów sztuki. W Barcelonie można posmakować życia nocnego nie z tego świata. Planując wakacje last minute w Hiszpanii Barcelona musi znaleźć się na Waszej liście „must see”.

Costa Brava

Costa Brava
Wypoczywając na Costa Brava można skorzystać z wielu atrakcji jak nurkowanie czy sporty ekstremalne | fot.: Pixabay

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w całej Hiszpanii. Wybrzeże dość nietypowe, bo łączące w sobie elementy skaliste i piaszczyste. Atrakcyjność miejsca przyciąga nie tylko rzesze zagranicznych turystów, ale również hotelarzy chcących wykorzystać potencjał Costa Brava. Istny raj dla miłośników leniuchowania i wygrzewania się w południowym słońcu. Jednak wakacje w Hiszpanii last minute nie muszą być przewidywalne. Wypoczywając na Costa Brava można skorzystać z wielu atrakcji jak nurkowanie czy sporty ekstremalne.

Walencja

Walencja
Jeśli uwielbiacie nowoczesne rozwiązania architektoniczne, Walencja jest wprost dla Was stworzona | fot.: pixabay

Jeśli uwielbiacie nowoczesne rozwiązania architektoniczne, Walencja jest wprost dla Was stworzona. Niekonwencjonalne projekty najsłynniejszych architektów na świecie przyciągają nie tylko latem, ale i zimą, kiedy pogoda pozwala na dłuższe spacery wśród egzotycznej roślinności. Będąc w na wczasach last minute w Hiszpanii nie można przeoczyć futurystycznego kompleksu La ciudad de las artes y las ciencias, czyli Miasta Sztuki i Nauki, które wręcz „powala” swoim rozmachem.

Wakacje w Hiszpanii
Prawdziwy raj dla turystów, którzy marzą o spokojnym wypoczynku w ciągu dnia i gorących (dosłownie!) nocach w urokliwych knajpach i restauracjach | fot.: pixabay

Costa del Sol

Tłumacząc na nasz język: Słoneczne Wybrzeże. Prawdziwy raj dla turystów, którzy marzą o spokojnym wypoczynku w ciągu dnia i gorących (dosłownie!) nocach w urokliwych knajpach i restauracjach. Costa del Sol przynależy do Andaluzji, a do najatrakcyjniejszych miast w regionie należą Malaga czy Grenada. Wybrzeże w dużej mierze skaliste, ale można spotkać się również z piaszczystymi plażami jak z katalogu biura podróży. Hiszpania i wakacje last minute? Słonecznego Wybrzeża po prostu nie można przegapić.

Hiszpania – jak znaleźć tanie oferty last minute?

Nic prostszego! Wystarczy mieć dostęp do sieci i wstukać w klawiaturę telefonu „Hiszpania wakacje last minute”. Kilkadziesiąt ofert last minute w Hiszpanii wyrośnie jak grzyby po deszczu. Jeśli rezerwować wakacje last minute, to nie warto zwlekać z decyzją. Dobrą ofertę ktoś może sprzątnąć Wam sprzed nosa.


Materiał partnera zewnętrznego