Strona główna Lifestyle Podróże Autentyczne safari i luksusowe wycieczki z CARTER®

Autentyczne safari i luksusowe wycieczki z CARTER®

55
0
Zimbabwe
Przekonajcie się na własnej skórze, że Afryka to wyjątkowy kontynent, który warto odwiedzić kilkukrotnie | fot.: materiał partnera

Marzą Wam się wspaniałe afrykańskie wakacje, indywidualnie lub w małym rodzinnym gronie? Nic prostszego, eksperci od safari z biura podróży CARTER® są właśnie po to, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i realizować Wasze egzotyczne podróżnicze pomysły.

Afrykański kontynent jest drugim pod względem rozmiaru kontynentem na Ziemi. Znajdują się tam wszystkie możliwe strefy klimatyczne; minusowe temperatury i strefy wiecznych lodowców znajdziemy na szczytach majestatycznej góry Kilimandżaro (najwyższy szczyt Afryki 5895 m n.p.m.),Góry Kenia i w Górach Księżycowych w Ugandzie. Zachodnie wybrzeże Czarnego Lądu to wzburzone wody Oceanu Atlantyckiego i tysiące kilometrów pięknych plaż, jednakże wielkie fale i niebezpieczne prądy  morskie czynią je w większości zbyt niebezpieczne do kąpieli. Podróżni odwiedzający wietrzne wybrzeża Maroko i Sahary Zachodniej mogą korzystać ze świetnie przygotowanych baz do uprawiania sportów wodnych, w szczególności kitesurfingu w Dakhla a Szkieletowe Wybrzeże w Namibii to z kolei fenomenalne miejsce do oglądania wraków statków.

Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa
Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa jest położony w miejscowości Paje, na wschodnim wybrzeżu wyspy Zanzibar | fot.: materiał partnera

Wschodnie wybrzeże Afryki to lazurowe i krystalicznie czyste wody Oceanu Indyjskiego, setki kilometrów białych plaż Mozambiku, Tanzanii i Kenii oraz jedne z najbardziej niesamowitych miejsc do nurkowania, jak np. archipelag Quirimbas i Zanzibar z dziewiczymi rafami koralowymi, mieniącymi się kolorami tęczy.

Ekskluzywne safari w Zimbabwe
Ekskluzywne safari w Zimbabwe | fot.: materiał partnera

Afrykański kontynent można odwiedzać wielokrotnie i ciągle czuć niedosyt. Znajdziecie tam różnorodność pejzaży, kultur, języków oraz plemion, które charakteryzują odmienne zwyczaje i języki. Udając się w podróż do Afryki z biurem CARTER® poznacie jej najpiękniejsze miejsca i kraje w wersji autentycznej, bez pośpiechu i z najlepszymi z dostępnych przewodnikami. Warto odkrywać wyjątkowe parki przyrody i zgłębiać tajniki endemicznych gatunków fauny z zaufanym biurem, które już od 18 lat organizuje „szyte na miarę”, autentyczne i luksusowe wyprawy do Afryki Wschodniej jak: Kenia, Tanzania z Zanzibarem, Uganda i Etiopia oraz Afryki południowej: Botswana, RPA, Mozambik, Namibia, Zambia i Zimbabwe.

Luksus w buszu: Amalinda Lodge w Zimbabwe
Luksus w buszu: Amalinda Lodge w Zimbabwe | fot.: materiał partnera

Poszukujecie szczegółowych informacji i inspiracji? Oto największe atrakcje Tanzanii.

Czarny Ląd to kierunek dla prawdziwych pasjonatów i koneserów nietuzinkowych doznań. Z łatwością można się zakochać w bezkresnych równinach, dzikich terenach, nieprzeniknionych dżunglach i lasach deszczowych pełnych egzotycznych ptaków. Przekonajcie się na własnej skórze, że Afryka to wyjątkowy kontynent, który warto odwiedzić kilkukrotnie. Nieistotne czy będzie to Wasza  pierwsza czy kolejna podróż, każdorazowo powinna ona być profesjonalnie przygotowana a zadanie zdecydowanie warto powierzyć najlepszym z branży. Biuro podróży CARTER® od 2003 jest znane na rynku ze swojej wiedzy i doświadczenia w kwestii organizacji indywidualnych wycieczek do Afryki. Wieloletnie doświadczenie, zaufani partnerzy lokalni, liczne podróże na Czarny Kontynent i osobiste wizyty w najlepszych hotelach i lodgach w buszu czynią biuro ekspertami w swoim fachu.

Singita Serengeti House
Pobyt w Singita Serengeti House to gwarancja luksusowych wakacji połączonych z wyrafinowanym bogactwem oraz wypoczynkiem na dziewiczej afrykańskiej ziemi | fot.: materiał partnera

Projektanci Waszych wakacji i managerowie podróży osobiście dokonują selekcji najlepszych atrakcji i wyjątkowych hoteli by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnym. Kryteria wyboru są bardzo wysokie by Klienci przekazując swój cenny czas w ich ręce mieli gwarancję komfortowego i przyjemnego wypoczynku, bez zakłóceń.

Giraffe Manor w Kenii
Giraffe Manor to hotel w Kenii obok którego mieści się leśne sanktuarium dla żyraf | fot.: materiał partnera

Jeśli zastanawiacie się jak zorganizować wycieczkę do serca afrykańskiego buszu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem. Osobisty doradca przygotuje dla Was wymarzoną podróż do Kenii, Tanzanii lub RPA a następnie zorganizuje wypoczynek na rajskich plażach Zanzibaru. Zachęcamy również do wizyty na naszym FB, kanale YT i Instagramie, na których znajdziecie ciekawe inspiracje.

Birkenhead House w RPA
Birkenhead House to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Republice Południowej Afryki | fot.: materiał partnera

Interesują Was luksusowe wakacje na Malediwach?
Gorąco zapraszamy!

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246 travel@carter.eu

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

Biuro podróży Carter
Biuro podróży Carter

Materiał partnera zewnętrznego