Kobiety uwielbiają piękną bieliznę, w której mogą pokazać się swoim partnerom, ale również nacieszyć się jej widokiem na swoim ciele. Pociągający, zmysłowy wygląd tej części ubrania jest szczególnie ważny w wyjątkowych momentach życia. Jak jednak odpowiednio dobrać rozmiar, by bielizna prezentowała się wyjątkowo na ciele, a nie tylko na sklepowej półce? I gdzie znaleźć tę najbardziej wymarzoną?

Rozmiar majtek

Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiedniego rozmiaru, czyli w pierwszej kolejności: nie wybierać za małych majtek. Będą one bowiem nie tylko wyraźnie odznaczać się na ciele pod sukienką czy spodniami, ale również mogą doprowadzić do nieprzyjemnych otarć czy podrażnień okolic intymnych.

Dla osób szczególnie wrażliwych najbardziej polecane są majtki z naturalnych materiałów, takich jak bawełna czy jedwab. Pozostałe panie mogą wybierać ze znacznie większej ilości materiałów, ciesząc się na przykład eleganckimi siateczkami ozdabiającymi bieliznę.

Rozmiar biustonosza

Idealny rozmiar biustonosza jest uzależniony od wielu czynników, w tym marki, kroju oraz indywidualnej budowy. Dlatego dobrze jest mieć jedną, sprawdzoną firmę, której rozmiarówkę się zna – wówczas korekta rozmiaru albo nie jest konieczna, albo dotyczy egzemplarza o jeden większego lub mniejszego.

W przypadku wybierania biustonosza nowej marki warto zapoznać się z ich rozmiarówką i dokonać stosownych pomiarów własnego ciała. Po pierwsze, jest to pomiar pod biustem w taki sposób, aby miarka krawiecka przylegała do ciała, ale oddychanie było swobodne. Wynik należy zaokrąglić w górę lub w dół, do wielokrotności liczby 5 (np. 75, 80). Kolejny krok to pomiar obwodu biustu w najszerszym miejscu i porównanie go z rozmiarem miseczki w tabeli producenta.

Istotna kwestia to także krój biustonosza, który może wyraźnie wpływać na to, jaki rozmiar będzie idealny. Z tego powodu bieliznę zawsze trzeba przymierzyć, by upewnić się, iż leży ona w odpowiedni sposób – nie uciska ciała, nie odstaje, albo nie sprawia wrażenia zbyt małych miseczek, z których biust zaraz „ucieknie”.

Szukam wyjątkowej bielizny…

…ale w sklepie nie ma takiej, która byłaby idealna. To niestety także się zdarza, dlatego warto rozpatrzyć możliwość dokonania zakupu przez Internet. W sieci znajduje się wiele egzemplarzy pięknej, pomysłowej, czy wręcz unikatowej kobiecej bielizny. Doskonałym przykładem może być sklep KABAK, w którym znajduje się kolekcja biustonoszy i fig, podkreślających kobiece piękno, delikatność, ale również dziewczęcość.

Proponowana bielizna odznacza się unikatowym designem: delikatna siateczka oraz stylowy, brokatowy haft podkreślają elegancję, ale również urok biustonoszy i fig. Ich charakter sprawia, że noszone na co dzień są zarówno wygodne, jak i pozwalają poczuć się wyjątkowo.


Materiał partnera zewnętrznego