W codziennym wybieraniu ubrań kierujemy się różnymi rzeczami – jedni stawiają na prostotę i wygodę w użytkowaniu, drudzy natomiast uwielbiają odzież oryginalną i unikatową. Coraz częściej jednak szukamy połączeń, które nadadzą naszemu skompletowanemu strojowi fantastyczny styl i pomogą nam wyróżnić się z tłumu. Przyjrzyjmy się kilku z nich!

Luźne z obcisłymi to zawsze dobry wybór

Dobierając strój miej na uwadze prostą zasadę dobierania obcisłych części garderoby, podkreślających naszą sylwetkę, z tymi luźniejszymi. Ubierając się w ten sposób zwrócimy uwagę na każdy element naszego stroju, ponieważ będzie on unikatowy i odróżniający się od siebie! Połączenie luźny sweter + wąskie spodnie idealnie sprawdzi się na każde wyjście towarzyskie i wyróżni was z tłumu. Coraz częściej na wybiegach, jak i w życiu codziennym spotykamy odważne połączenie białej koszuli z szerokimi spodniami, tzw. dzwonami, które powoli (znów!) wracają do mody. Dzięki takim dopasowaniom z pewnością będziecie wyglądać oryginalnie.

Styl formalny z casualowym

Masz wieczorne wyjście ze znajomymi, ale nie wiesz, w jakim stylu przyjdą ubrani inni goście? Postaw na połączenie stylu formalnego z casualowym, dzięki któremu nigdy nie popełnisz modowego faux pas, a zawsze będziesz postrzegany jako człowiek z klasą. Mowa tu np. o połączeniu czarnego golfu z marynarką oraz pantoflami – golf nie jest ubiorem o charakterze formalnym, jednak w połączeniu z marynarką podkreśli waszą elegancję jak również luźne nastawienie do całego spotkania. Jeśli jest ciepło, zamiast golfu wybierzcie gładki t-shirt. Dobrym wyborem będzie również koszula w połączeniu z butami sportowymi – dzięki temu strojowi okażecie szacunek wszystkim zebranym, przy jednoczesnej wygodzie i stylu.

Charakterystyczne dodatki

W doborze każdego stroju nigdy nie zapomnij o dodatkach. Bardzo często to właśnie one sprawiają, że jesteś zapamiętany i czynią Twoje ubranie zdecydowanie bardziej ze sobą spójne. Mowa tu oczywiście o wszelkich bransoletkach, łańcuszkach, sygnetach (jeśli lubisz), zegarkach, okularach i innych tego typu rzeczach. Przy formalnym wyjściu na ważne spotkanie biznesowe srebrny zegarek będzie idealnie się komponował z białą koszulą. Uczyni on was osobami bardziej zdecydowanymi na podejmowanie trudnych decyzji i jednocześnie podkreśli wasz oficjalny stosunek do całego spotkania. Wybierając strój do luźnego wyjścia ze znajomymi nałóżmy jedną lub kilka skórzanych bransoletek oraz zegarek w kolorze brązowym. Te dodatki są idealnym pomysłem na dodatkowy element naszym całym stroju.

Każdy z nas potrafi wybrać strój odpowiednio z okazji, jednak to właśnie stylowe połączenia zapewniają nam oryginalność i wybicie się na tle tłumu. Wszystkie przedstawione rzeczy, czyli dobranie luźnych elementów odzieży z obcisłymi, połączenie stylu formalnego z casualowym i charakterystyczne dodatki sprawią, że w naszych ubraniach będziemy się czuli fantastycznie a każde nowe spotkanie będzie dla nas okazją na pokazanie się z jak najlepszej strony. Moda może być pasją każdego człowieka, a eksperymentując z elementami swojej garderoby komplementy skierowane w naszą stronę będą tylko kwestią czasu.

JRE