Strona główna Lifestyle Moda Lato z Renee

Lato z Renee

108
0
Interesujące dodatki
Jako zgrabny dodatek w tegorocznym letnim sezonie królują słomkowe kapelusze. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Niedawno rozpoczęło się lato 2019, a z nim temperatury sprzyjające do wskoczenia w letni outfit! Przyszedł czas na zwiewne sukienki i spódnice, luźne kostiumy i masę innych letnio-modowych rarytasów! Warto wziąć „pod lupę” aktualne trendy przed udaniem się na zakupowy haul. Sezon letnich stylizacji, kojarzonych z wysoką temperaturą, to istny raj dla szafiarek i nie tylko. Świat modowy proponuje wiele możliwości, jeśli chodzi o sposób ubierania się i kreowania własnego stylu, co ściąga do sklepów rzeszę fanek mody oraz aktualnych trendów.

Co jest trendy?

Po pierwsze to prym wiedzie zwiewność i lekkość – tego pragnie się w upalne dni, gdy temperatura przekracza próg trzydziestu stopni. Stąd więc zapotrzebowanie na artykuły typu zwiewne sukienki czy spódnice.

Po drugie – przecież powinno być modnie! W roku 2019 modowe trendy zaskakują świeżością i innowacyjnością. Jednakże znajdziemy także inspiracje z poprzednich lat modowych stylizacji.

Jakie wzory wbrać?

Świat modowy niedawno opanowały, tak zwane neony, które w zestawieniach z bardziej stonowanymi barwami nadają stylizacjom wyrazu oraz wprowadzają świeżość. Każdy, nawet najmniejszy akcent neonu może sprawić, że stylizacja zwraca na siebie uwagę i jest ciekawsza. Niekiedy ostre zestawienie kolorów jest najbardziej odpowiednim sposobem ubioru, w zależności od okazji. Jeśli chcesz wyróżniać się z tłumu, postaw tego lata na neon!

Ciągnąc dalej temat ekstrawagancji w modzie, należy koniecznie wspomnieć o wzorze, który nabrał popularności, a są nim egzotyczne rośliny. Wzory tego typu można spotkać na koszulach z krótkim rękawem, T-shirtach czy krótkich spodenkach. Nadają one modzie świeżego powiewu egzotyki oraz są wyraziste i widoczne.

Natomiast wzorem, który powraca do łask są grochy. Wzór „w grochy” aplikuje się na szale, apaszki, sukienki czy zwykłego rodzaju T-shirty. Nadają one świeżości i kobiecości w stylizacji i wyglądają zniewalająco.

Co na salonach?

Jednym z konkretnych trendów, który wkradł się na salony gwiazd są elastyczne „spodenki rowerowe” w wielorakiej gamie barw i wzorów. Komponowane są w różnych zestawach, na przykład z marynarką czy zwykłym T-shirtem. Robią one wyraźną furorę na salonach wśród celebrytów i są chętnie prezentowane w stylizacjach na ściankach czy popularnych eventach.

Innym trendem są szydełkowe akcesoria, bądź części garderoby. Szydełkowa koszulka czy sandałki wykonane z elementami szydełkowanymi są ewidentnym hitem lekkości i bycia trendy!

Dodatki w stylu letnim

Jako zgrabny dodatek w tegorocznym letnim sezonie królują słomkowe kapelusze w złożonej gamie barw z charakterystycznym, obszernym rondo. Nie dosyć, że są funkcjonalne, chroniąc głowę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, to nadają stylizacji letniego, sensualnego wyglądu.

Gdzie szukać inspiracji?

Przykładem strony internetowej, która prezentuje i świetnie kompletuje letnie trendy modowe sezonu lata 2019 jest https://www.renee.pl. Widnieje tam wiele propozycji, z których może skorzystać każdy w inspirowaniu się do kolejnych letnich stylizacji. Są one zróżnicowane, co sprawia, że każdy znajdzie coś wpasowującego się w jego modowy gust.


Materiał partnera zewnętrznego