Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety – w tych słowach wypowiedzianych przez Marilyn Monroe, ikonę stylu i uosobienie kobiecości,  jest wiele prawdy. Być może diamenty nie są jedynymi przyjaciółmi, ale z pewnością biżuteria jest najlepszym dopełnieniem każdej stylizacji.

Wśród najgorętszych trendów nie brakuje odważnych rozwiązań w postaci mocnych kolorów, niecodziennych kształtów i zestawień, ale wciąż króluje ponadczasowe złoto i srebro, które jest najlepszą bazą dla każdej ozdoby. Kolorowe zawieszki wykonane z tych szlachetnych kruszców to aktualnie największy hit w świecie mody. Wiele z nich można zobaczyć tutaj: https://touspolska.pl/bizuteria/zawieszki.

  1. Złote zawieszki

Złota biżuteria jest jedną z najczęściej wybieranych ozdób w sklepach jubilerskich. To niekwestionowany numer 1 wśród wielu rodzajów biżuterii, a zawieszki ze złota pragnie mieć każda modna kobieta. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ten wyjątkowy kruszec zawsze będzie wpisywał się w aktualne trendy, jednocześnie stanowiąc ponadczasowy wybór. Złoto może być bowiem delikatne i subtelne, nowoczesne i minimalistyczne albo wyraziste i z charakterem. Wiele zależy od kształtu, wielkości i dodatkowych zdobień.

  1. Zawieszki z kolorowymi kamieniami

Bogactwo kolorów to obecnie jeden z największych trendów w świecie mody. Również najwięksi producenci biżuterii nie pozostają obojętni w tej kwestii i wśród najmodniejszych ozdób można znaleźć niebanalne, kolorowe zawieszki, zarówno ze złota, jak i srebra. Przeważają zawieszki z kamieniami, które mogą być jednokolorowe lub wielobarwne, pojedyncze albo zgrupowane w kilka wyjątkowych okazów. Niezwykle elegancko prezentują się kolorowe zawieszki z jednym dużym, owalnym kamieniem w kolorze butelkowej zieleni, pastelowym różu lub głębokim odcieniu niebieskiego.

  1. Oryginalne zawieszki dla dziecka

Wśród modnej biżuterii nie brakuje również propozycji dla najmłodszych. Dzieci, szczególnie dziewczynki, chętnie naśladują swoje mamy, dlatego warto podarować im na własność uroczą, kolorową zawieszkę. Wśród najpopularniejszych motywów dla dzieci dominują zwierzątka, szczególnie słoniki oraz misie, a także kwiatki. Dostępne są także specjalne kolekcje stworzone z myślą o wyjątkowych prezentach dla dzieci, np. z okazji chrztu albo komunii.

  1. W stylu boho – zawieszka piórko

Do najmodniejszych motywów w stylu boho należą kolorowe piórka, których nie brakuje również w świecie biżuterii. Subtelna, kolorowa zawieszka piórko, wykonana ze złota lub srebra, to doskonały dodatek do każdej stylizacji, również tej na co dzień. Zawieszki w formie piórek można bowiem nosić pojedynczo, jako minimalistyczną ozdobę, lub łączyć z inną biżuterią, tworząc większe naszyjniki i wisiory, które doskonale wpisują się w barwny i urozmaicony styl boho.

  1. Konturowe zawieszki ze złota i srebra

Origami, geometria, kontury – to aktualnie najgorętszy trend, który można znaleźć również w biżuterii. Doskonale wpisuje się w niego biżuteria jednego ze znanych producentów – Tous, który od lat w swojej ofercie ma m.in. charakterystyczne zawieszki z misiem. Niektóre z nich tylko z pozoru są „puste w środku”. Większość jest bowiem ozdobiona dodatkowym elementem, np. kolorowym kamieniem umieszczonym na wysokości łapki. Te oryginalne zawieszki ze złota i srebra urozmaicą każdą stylizację.


Artykuł sponsorowany