Bielizna erotyczna już dawno przestała się wszystkim kojarzyć z przybytkami uciech. Dowodem na to jest fakt, że to właśnie ten rodzaj asortymentu kupowany jest w sex shopach. Przeważa oczywiście seksowna bielizna damska, wszak właśnie panowie są wzrokowcami, panie zaś bardzo często po prostu lubią wyglądać atrakcyjnie i kusząco. Stosowanie atrakcyjnej bielizny erotycznej to najprostszy i jednocześnie najprzyjemniejszy sposób na przegnanie rutyny w sypialni.

Wybierając komfort

Rozglądając się za dobrą bielizną erotyczną, najlepiej postawić na wygodę. Bielizna źle dobrana, a przede wszystkim niezgodna z naszym charakterem i upodobaniami, nie pozwoli się w pełni zrelaksować, a przede wszystkim utrudni poczucie własnej atrakcyjności seksualnej. A przecież te dwa aspekty to konieczny warunek udanej zabawy. Dodatkowo różnorodność obecnego na rynku asortymentu, pozwoli na odpowiednio dobrany do preferencji i temperamentu wybór.

I tak, delikatną bieliznę koronkową, najczęściej wybierają szczupłe panie, które mają tę pewność, że nie muszą niczego maskować, żeby poczuć się pewnie i seksownie.

Z kolei panie, które pragnęłyby ukryć wystający brzuszek, zapewne wybiorą którąś z wersji gorsetu. Taka bielizna doskonale modeluje ciało, podtrzymuje piersi na pożądanej wysokości i pięknie spłaszcza brzuch. Bywa też, że w seksowny sposób podkreśla kształtne pośladki.

Oczywiście niektóre z pań, które czują się pewnie i seksownie, wybiorą także bardzo odważną, wręcz lekko perwersyjną bieliznę erotyczną kojarzącą się z wyuzdaniem i namiętnością. Niebotyczne obcasy uzupełnione wyzywającą sukienką czy kompletem typu wycięte stringi, seksowne pończochy i drapieżne nasutniki, podniosą temperaturę w sypialni niemal do wrzenia.

Dyskretne uwodzenie

Bielizna erotyczna nie musi jednak epatować nachalną erotyką, wszak seks mamy w głowie. Niejednokrotnie więc podniecające może się okazać coś bardzo subtelnego. Bardzo często w sklepach z bielizną erotyczną, można spotkać delikatne modele, które uwodzą bardzo dyskretnie. Są to najczęściej lekkie komplety i body, zwiewne i urocze haleczki oraz pończochy z kokardkami lub z delikatnej siatki. Taka wersja jest odpowiednia dla pań, które na co dzień nie czują się boginiami seksu i dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu gadżetami.

Z tego też powodu warto na samym początku określić, czy lepiej uwodzić dyskretnie, czy postawić na dostarczenie silnych bodźców. W tym ostatnim przypadku, dobrym wyborem będzie bielizna typu bodystocking, gdzie zazwyczaj koronka więcej odsłania niż zasłania. Jest to rozwiązanie dla szczególnie pewnych siebie kobiet, które nie wstydzą się swojej sylwetki.

Przykłady różnorodnych modeli bielizny erotycznej znajdziemy na stronie: https://kraina-doznan.pl/bielizna-obuwie,c111.html

Erotyczne przebieranki

Zabawa z seksem to również odgrywanie ról w sypialni. Przy pomocy odpowiednich strojów można przeistoczyć się w seksowną policjantkę, pielęgniarkę lub skromną uczennicę. Wszystko zależy od osobistych preferencji, jednak jest świetnym urozmaiceniem sypialnianej nudy. Stroje tego typu, zazwyczaj wiele odkrywające i wzbogacone o dodatkowe gadżety, mogą dostarczyć użytkownikom świetnej zabawy, przy jednoczesnym korzystnym wyeksponowaniu atutów swojego ciała.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią gustowną, erotyczną bieliznę. Całe szczęście, że już nikt nie kojarzy eleganckiej bielizny z jakimkolwiek wyuzdaniem czy wulgarnością. Najczęściej są to modele z klasą, które pozwalają poczuć się atrakcyjnie i seksownie. Z kolei te szczególnie wyzywające mogą okazać się świetnym rozwiązaniem w miarę rozwoju naszych erotycznych eksperymentów. Najważniejsze, by postępować w zgodzie ze sobą.


OLI