Często robisz przetwory i nie chcesz żeby Ci się psuły? A może po prostu codziennie gotujesz, ale zależy Ci na tym, żeby używane przez Ciebie produkty były jak najdokładniej oczyszczone i wolne od wszelkiej chemii, którą są traktowane w procesie uprawy? Z pewnością dokładnie wszystko szorujesz i płuczesz, na tyle, na ile tylko to możliwe, jednak nie wszystkie zanieczyszczenia da się usunąć zwyczajnym strumieniem wody, nawet z dodatkiem mydła lub innego łagodnego detergentu. Jak sobie radzić z chemicznym nalotem, którego nie widać, a który w dłuższej perspektywie może być niebezpieczny dla nas i dla naszych najbliższych? Czy da się w ogóle cokolwiek z nim zrobić, poza kupowaniem warzyw i owoców jedynie z upraw bio, które są wielokrotnie droższe od tych sprzedawanych standardowo? Jest na to sposób: myjki do żywności.

Nowoczesność w walce z chemikaliami

Z pomocą w walce z obecną na żywności groźną chemią, przychodzi nam nowy, ale i ciekawy wynalazek, jakim jest myjka do żywności. Nie chodzi o żaden zwykły, miękki zmywaczek czy szmateczkę, ale o prawdziwą rewolucję w dziedzinie mycia. Taka ultranowoczesna myjka bardziej przypomina powszechnie stosowany blender i doczyszcza każdy niedostępny normalnie zakamarek przy użyciu ultradźwięków oraz bezpiecznego dla zdrowia i życia ozonu.

Myjka ultradźwiękowo-ozonowa, to najprawdziwszy powiew XXI wieku w Twojej własnej kuchni. Dzięki niej obecna na mięsie, warzywach czy owocach chemia nie będzie stanowić już problemu. Wystarczy, że umieścisz produkty w misce lub zlewie, zalejesz wodą i wstawisz do niej włączoną myjkę. W ciągu 2-4 minut, w zależności od użytego programu, uzyskasz prawdziwie czyste produkty, pozbawione wszystkiego co złe, ale wciąż pełne zdrowych witamin i potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mikroelementów.

Usunie ona nie tylko chemikalia, wyczyści nie tylko żywność

Myjka do żywności pomaga też w ograniczeniu ilości pleśni i szalenie groźnych bakterii coli, co zostało potwierdzone przez znane i szanowane na całym świecie laboratorium Hamiltona. W dodatku możesz nią czyścić także naczynia kuchenne, co sprawia, że jest to urządzenie nie tylko nowoczesne i prozdrowotne, ale także niesamowicie uniwersalne.

Myjka do żywności z zastosowaniem ultradźwięków i ozonu dosięgnie wszędzie tam, gdzie nie zdołają dotrzeć włókna zwykłego kuchennego zmywaka. Skorzystaj z dobrodziejstwa tego innowacyjnego wynalazku, a już nigdy nie będziesz się przejmować tym, czy nikt nie pochoruje się przez pieczołowicie, ale wciąż nie dość dokładnie wyszorowane jedzenie i talerze.

Materiał partnera