Na rynku herbat dostępnych jest wiele różnorodnych rodzajów aromatycznych naparów. Nic więc dziwnego, że coraz trudniej znaleźć wartościową herbatę. Na szczęście herbata Yogi Tea to klasa sama w sobie, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Przyjrzyjmy się jej z bliska, poznajmy jej charakterystykę oraz rodzaje. Ciekawi? Zaczynamy!

Herbata Yogi Tea i jej charakterystyka

Aromatyczna herbata Yogi Tea to najwyżej jakości napary ziołowo-korzenne. Receptura opiera się na starożytnej ajurwerdyjskiej wiedzy. Herbaty stworzono w trosce o zdrowie i samopoczucie użytkowników. Harmonia to klucz do osiągnięcia sukcesu. W związku w tym, twórcy mieszanek dbają o ekologię i angażują się w działalność prospołeczną. Podczas tworzenia gotowych mieszanek herbat, pod uwagę brany jest każdy, najmniejszy szczegół. To właśnie dzięki ponadprzeciętnej precyzji w tworzeniu i ogromnemu zaangażowaniu powstają produkty, które pokochały miliony osób na całym świecie. Chociaż przyznać należy, że yoga w nazwie nie znalazła się przez przypadek (twórcą jest amerykański jogin hinduskiego pochodzenia), to jej właściwości doceniają także inni użytkownicy.

Rodzaje herbaty Yoga Tea

Herbaty Yoga Tea mają różnorodne działanie. Wśród nich wyróżnić można m.in.:

  • kojącą białą herbatę z aloesem,
  • rozgrzewającą herbatę imbirową,
  • odświeżającą herbatę limonkowo- miętową,
  • relaksującą herbatę ziołową,
  • pobudzającą herbatę zieloną,
  • nietuzinkową herbatę czekoladową,
  • herbaty stworzone specjalnie z myślą o kobietach,
  • herbaty idealne dla mężczyzn,
  • herbaty na dobry i spokojny sen. 

Opakowanie herbaty Yoga Tea

W związku z dbałością o każdy szczegół, na pudełku drogocennych mieszanek odnajdziemy ich dokładny opis. Dzięki temu z łatwością będziemy mogli dobrać herbatę według własnych potrzeb i preferencji. Na każdym sznureczku od saszetki przeczytać można sentencję, która skłoni nas do rozważań podczas spożywania aromatycznego naparu. Co więcej, na kartoniku odnaleźć można również jedną, losowo wybraną pozycję jogi, co możemy być świetną inspiracją do samodzielnego wykonania pozycji. Herbaty Yogi Tea i Joga? Dlaczego nie!

Jeśli należysz do grupy osób kochających herbaty, seria Yogi Tea z pewnością przypadnie Ci do gustu. Powszechnie popijają ją w ciągu dnia nie tylko osoby ćwiczące jogę, ale także koneserzy smaku rozsiani po całej kuli ziemskiej. Spróbuj i przekonaj się osobiście, jak pyszne mieszanki zamknięte są w uroczych kartonikach. Do dzieła!.

Materiał partnera