Wilfa to firma założona w 1948 roku w Norwegii. Jest jednym z najbardziej popularnych, czołowych producentów ekspresów do parzenia kawy w całej Skandynawii. W asortymencie marki znaleźć można przelewowe ekspresy, młynki automatyczne i wiele innych akcesoriów przydatnych wszystkim smakoszom kawy. Ekspresy Wilfa to połączenie wysokiej jakości, wytrzymałości i bezpieczeństwa z innowacyjnym wyglądem i nowoczesną techniką wykonania. Dzięki temu produkty Wilfa zadowolą najbardziej wymagających miłośników domowej kawy. 

Ekspresy Wilfa – siła norweskiej precyzji i nowoczesności

Marka Wilfa obrała sobie za cel produkcję wysokiej jakości ekspresów do domowego parzenia kawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji, zdobytej wiedzy i rozmowach z najlepszymi skandynawskimi baristami ekspresy Wilfa to połączenie norweskiej precyzji i innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością pozwolą podtrzymywać tradycję parzenia wyśmienitej, aromatycznej nordyckiej kawy. Ekspresy Wilfa będą doskonałym wyborem dla wszystkich ceniących sobie nowoczesność i wysoką jakość produktów, które znajdują się w ich domu. Oprócz tego ekspresy Wilfa cieszą się pięknym designem, który wpasuje się w niemal każdą stylizację wnętrz. Będą idealne zarówno w domowej kuchni, jak i w nowoczesnym biurze.

Ekspresy Wilfa – asortyment produktów

W asortymencie marki znaleźć można ekspresy przelewowe, a także młynki automatyczne, dzbanki i inne akcesoria do ekspresów przelewowych Wilfa.

Ekspresy Wilfa są zaprojektowane we współpracy z jednym z najlepszych i najbardziej utytułowanych baristów na świecie Timem Wendelboe. Dzięki jego doświadczeniu ekspresy Wilfa cieszą się wysoką precyzją zaparzania, funkcjonalnością, dokładnością, odpowiednio zbilansowaną temperaturą i ciekawym minimalistycznym wyglądem. Ich niewielkie wymiary z pewnością idealnie skomponują się z innymi urządzeniami i wyposażeniem każdej kuchni.

Dzięki młynkom automatycznym parzenie kawy w ekspresach Wilfa będzie jeszcze bardziej wygodne i proste, a zmielenie ziaren kawy bezpośrednio przed jej parzeniem sprawi, że napar będzie niezwykle aromatyczny i smaczny.

Co jeszcze czyni ekspresy Wilfa wyjątkowymi?

Wilfa jest norweską firmą, która kładzie ogromny nacisk na ekologię. Dlatego też stara się ograniczać swój wpływ na środowisko naturalne. Wilfa opracowała własny system zarządzania. Dzięki temu jest zatwierdzoną firmą Environmental Lighthouse od 2019 r. Cała produkcja firmy Wilfa jest neutralna dla klimatu, co tyczy również dystrybucji produktów.

W ekspresach Wilfa i opakowaniach nie znajdziemy zatem styropianu, a wszystkie plastikowe elementy są ograniczane do minimum. Firma stara się wprowadzać przyjazne dla środowiska alternatywy opakowań m.in. tekturę, papier z certyfikatem FSC oraz PLA i PHA.

Ekspresy Wilfa nie zawierają także szkodliwych i zabronionych substancji zgodnie z zasadami ROHS, a także wymaganiami dotyczącymi dopuszczenia produktów do kontaktu z żywnością. Możesz mieć pewność, że ekspresy Wilfa zostały wyprodukowane w zakładach, które przestrzegają etyki pracy, a cały zespół pracowników, dostawców i kadr dyrektorskich przestrzega zasad etyki biznesu.


Materiał partnera zewnętrznego