Praktyczny i niezwykle przydatny.

Poznając zalety dywanika kuchennego, wiele osób może przekonać się, że produkty te mogą być wspaniałą dekoracją podłogi w pomieszczeniach, gdzie na co dzień przygotowuje się lub spożywa posiłki. To wyroby, które mogą także zdobić przedpokoje, łazienki lub korytarze.

Dobrej jakości dywaniki kuchenne to produkty, które stanowią estetyczne zabezpieczenie podłogi, znajdującej się w pomieszczeniach, gdzie panują bardzo niekorzystne czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć. Zastosowanie odpornych na uszkodzenia mechaniczne produktów zwiększa komfort korzystania z pomieszczeń kuchennych. Warto pamiętać także o tym, że nowoczesne dywaniki kuchenne mogą być wspaniałą dekoracją tego pomieszczenia, współgrającą z jego stylem i znajdującymi się w nim meblami oraz pozostałymi elementami wyposażenia. Podstawową zaletą, jaką wyróżniają się dywaniki kuchenne, jest przede wszystkim ich bardzo niska faktura, która nie wchłania brzydkich zapachów i płynów, jak również jest niekłopotliwa w czyszczeniu. Produktami zaliczanymi do tej kategorii są wyroby z kolekcji Heos New i Modern, dostępne w naszej stałej ofercie. To produkty godne polecenia dla osób, którym zależy na posiadaniu perfekcyjnie wykonanych dywanikach w przystępnej cenie i w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych oraz wielu rozmiarach do wyboru. Funkcjonalne dywaniki kuchenne z kolekcji Heos New można poddawać zabiegom czyszczącym, zarówno na sucho, jak i na mokro, co umożliwia utrzymanie tych produktów w perfekcyjnej czystości, bez ryzyka odkształcenia, zmiany koloru bądź też utraty pierwotnych właściwości.

Zalety dywanika kuchennego z antypoślizgowym spodem 

Doskonałymi wyrobami, które będą nietuzinkową ozdobą pomieszczeń kuchennych, są antypoślizgowe dywany z kolekcji Heos New. To produkty, które można poddawać praniu w pralkach automatycznych w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni Celsjusza. Posiadają one bardzo niską fakturę, wykonaną z włókien poliestrowych. Zaletą tych wyrobów jest przede wszystkim podwyższona odporność na deformację i ścieranie. To wspaniałe produkty, posiadające dodatkowe zdobienia w postaci frędzli, umieszczonych na ich krawędziach. Dywany antypoślizgowe Heos New, które znajdują się w naszym stałym asortymencie, mają spód wykonany z bawełny pokryty warstwą antypoślizgową. Nie zawiera on plastyfikatorów i pochodnych ropy naftowej, dzięki czemu materiał ten nie wydziela żadnych przykrych zapachów. Modne dywaniki Heos New są dostępne w wielu kolorach, co umożliwia dopasowanie ich do pomieszczeń w stylu skandynawskim, glamour, nowoczesnym czy prowansalskim. To wyroby, które stanowią estetyczne zabezpieczenie podłogi. Antypoślizgowy spód chroni je przed podwijaniem się i przesuwaniem, co ma szczególne znaczenie w przypadku śliskich podłóg wykonanych z gresu lub płytek ceramicznych.

Dlaczego warto mieć w kuchni dywanik sznurkowy?

Osoby zajmujące się aranżacją pomieszczeń kuchennych, mogą zwrócić także uwagę na proponowane przez nas dywany z kolekcji Heos New lub Modern. Pierwsze z nich wykonane są z włókien poliestrowych. Zaletą tych wyrobów jest kilka kształtów do wyboru. Można zdecydować się na produkty owalne lub prostokątne, co umożliwia dopasowanie ich do metrażu i kształtu posiadanego pomieszczenia kuchennego. Dywany do kuchni z kolekcji Heos New z naszego sklepu jarmarkeurope.pl, mają bardzo niską strukturę +/- 5 mm, którą można czyścić na sucho lub też prać w pralkach automatycznych w niskiej temperaturze. Zastosowanie do wyrobu tych produktów trwałych barwników, eliminuje problem szarzenia bądź też matowienia koloru runa pod wpływem działania detergentów czyszczących. Dzięki temu dywaniki kuchenne Heos New zachowują swój perfekcyjny wygląd przez długie lata, stając się nietuzinkową ozdobą pomieszczenia, w którym przyrządza się posiłki lub też spożywa je w gronie rodziny. Podkreśleniem aranżacji pomieszczenia kuchennego, mogą być także efektownie prezentujące się dywaniki z kolekcji Modern. Produkty te są dostępne w najmodniejszej kolorystyce tego sezonu. Dzięki temu świetnie sprawdzą się one we wnętrzach minimalistycznych, skandynawskich, jak również tych wyposażonych w bardzo jasne meble i dodatki. Dwustronne dywaniki sznurkowe Modern to produkty odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Nie ulegają one pleśnieniu, kurczeniu się bądź też utracie kolorów pod wpływem działania wilgoci czy promieni słonecznych. Ich polipropylenowa faktura ma grubość +/- 6 mm, dzięki czemu bardzo łatwo można pozbyć się z jego powierzchni wszelkich zanieczyszczeń, jakie pojawiają się w trakcie przygotowywania lub spożywania posiłków w pomieszczeniu kuchennym.

dywan sznurkowy
Nowoczesny dywan sznurkowy OUTDOOR dwustronny MODERN 13 Szary | fot.: materiał partnera

Funkcjonalne dywaniki do kuchni z naszych kolekcji sklepu jarmarkeurope.pl, to produkty godne polecenia dla osób poszukujących trwałych, estetycznie wyglądających i łatwych do czyszczenia wyrobów tego typu. Sprawią one, że pomieszczenie kuchenne nabierze nowej jakości.

Materiał partnera