Komfort przebywania we własnym domu zależy od wielu czynników. Najważniejszymi w nich wydają się być higiena oraz czystość domowych pomieszczeń. Gdy jest czysto po prostu lepiej się czujemy i mamy lepszy humor. Mimo tego, że technika idzie do przodu, nie wynaleziono jeszcze takiego urządzenia, które kompletnie wysprząta nasze mieszkanie. Dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria, które pozwolą na szybkie, skuteczne i przyjemne samodzielne wykonanie domowych obowiązków.

Niezbędne akcesoria do sprzątania

Sprawdzonym rozwiązaniem na domowe porządki jest skompletowanie idealnego zestawu do sprzątania. Idealnego, czyli takiego, za pomocą którego efektywnie uporządkujemy całą domową przestrzeń. Godnym polecenia miejscem do zakupu tego rodzaju produktów jest sklep York.pl. Można w nim kupić wszystko do sprzątania. Co istotne, w ofercie są najwyższej jakości polskie wyroby, które są dostępne od ręki. Sprzedawca oferuje szybką wysyłkę, dzięki czemu klienci korzystają z akcesoriów już nawet następnego dnia od złożenia zamówienia.

Katalog produktów jest imponujący. Do wyboru są funkcjonalne:

  • mopy – płaskie, obrotowe, gąbczaste, klasyczne, ze spryskiwaczem,
  • miotły i zmiotki, w tym miotły z różnymi rodzajami trzonków oraz włosia (syntetyczne, naturalne, gumowe, metalowe, plastikowe) oraz miotełki do kurzu,
  • wiadra z wyciskaczem lub bez wyciskacza, a także wiadra składane,
  • szczotki do butelek, szorowania, naczyń lub WC,
  • ściereczki uszyte z mikrofibry, kuchenne, gąbczaste, podłogowe, na rolce, bambusowe, pady,
  • worki na śmieci,
  • rękawiczki,
  • zmywaki,
  • gąbki,
  • ekologiczne produkty do sprzątania.

Każdy znajdzie produkt, który spełnia jego indywidualne potrzeby. Warto zaznaczyć, że produkty York charakteryzują się wysoką jakością wykonania i mogą być bez uszczerbku używane przez dłuższy czas. Na klientów czekają także praktyczne akcesoria do garderoby, takie jak: rolki do ubrań, wieszaki na ubrania, kosze na pranie, klamerki, worki na klamerki, worki próżniowe.

Produkty antybakteryjne

Z oczywistych względów zaczęliśmy zwracać większą uwagę na kwestie antybakteryjne. Efekty sprzątania powinny być nie tylko widoczne gołym okiem. Przy okazji zależy nam na pozbyciu się groźnych dla organizmu człowieka bakterii i wirusów.

Sklep York.pl przygotował spory wybór artykułów spełniających podwyższone standardy higieniczne. Asortyment obejmuje, między innymi antybakteryjne zmywaki, ściereczki, chusteczki do dezynfekcji, płyny antybakteryjne do dezynfekcji powierzchni, płyny do dezynfekcji rąk, rękawice ochronne.

W trosce o przyjemny zapach w domu

Ukoronowaniem czystego wnętrza jest przyjemny dla wszystkich domowników i gości zapach. Powinien być odczuwalny, jednak nie może swoją mocą przytłaczać. Dlatego warto korzystać z produktów zapachowych pochodzących od sprawdzonych producentów. Takie wyroby produkowane są z materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia człowieka.

W ofercie York.pl dostępne są świeczniki, świece zapachowe, dyfuzory zapachowe, podgrzewacze, kominki i woski zapachowe renomowanej marki Bolsius. Wyroby te umożliwiają uzyskanie przyjemnego zapachu w całym pomieszczeniu. W opcji są zapachy cytrusowe, kwiatowe, owocowe, morskie, waniliowe. Z oferty zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający klienci.

Materiał partnera