Tapety na ścianę 3D to funkcjonalna alternatywa dla zwykłych tapet. Fototapety przestrzenne nie tylko pomagają wykreować we wnętrzu wyjątkowy świat, ale także są łatwe w utrzymaniu w czystości – odporne na zabrudzenia oraz łatwe w umyciu. Wysokiej jakości tapety są także odporne na działanie czynników zewnętrznych i będą dobrze prezentować się we wnętrzu przez długi czas.

tapety 3D
Fototapety przestrzenne to nowa jakość na rynku | fot.: materiał partnera

1. Fototapety przestrzenne – do jakich wnętrz się sprawdzą?

2. Ekskluzywne tapety 3D – oryginalny design w wysokiej jakość wykonaniu

Tapety trójwymiarowe
Tapety 3D ruchome na ścianę tworzą w pomieszczeniach wrażenie dodatkowej przestrzeni | fot.: materiał partnera

Fototapety przestrzenne – do jakich wnętrz się sprawdzą?

Fototapety przestrzenne to nowa jakość na rynku. Dobrze już znane tapety 2D warto zastąpić okładziną, która oprócz ciekawego wyglądu ściany, wprowadza do wnętrz także iluzję optyczną. Dzięki temu sprawdza się świetnie w aranżacji nowoczesnych wnętrz, szczególnie w sytuacji, gdy metraż jest niewielki. Tapety 3D ruchome na ścianę tworzą w pomieszczeniach wrażenie dodatkowej przestrzeni, przez co uzyskać można efekt wizualnego powiększenia wnętrza. W takiej roli szczególnie dobrze sprawdzają się tapety o jasnej kolorystyce.

Tapety 3D widok
Dobrze już znane tapety 2D warto zastąpić okładziną, która oprócz ciekawego wyglądu ściany, wprowadza do wnętrz także iluzję optyczną | fot.: materiał partnera

Istotne są także wzory. W przypadku niskich pomieszczeń zdecydować można się np. na tapetę w pionowe paski, która optycznie wydłuży pomieszczenie. Geometryczne wzory to jednak niejedyna opcja. Szeroki wybór fototapet przestrzennych pomoże ożywić każde wnętrze. Bogata kolorystyka sprawia, że tapety dobrze sprawdzą się nie tylko w pokoju dziennym, ale również dziecięcym. Z pomocą realistycznych oraz bajkowych fototapet wykreować można z łatwością bajkowe wnętrze, które pobudzi wyobraźnie najmłodszych.

Tapeta 3D las
W przeciwieństwie do zwykłych tapet, modele winylowe i flizelinowe są odporne na zabrudzenia, a także na czyszczenie | fot.: materiał partnera

Ekskluzywne tapety 3D – oryginalny design w wysokiej jakość wykonaniu

Tapety trójwymiarowe od 4wall to nowa jakość wśród okładzin ściennych. W przeciwieństwie do zwykłych tapet, modele winylowe i flizelinowe są odporne na zabrudzenia, a także na czyszczenie. To sprawia, że tapety dobrze sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, ale także w kuchni.

Wysokiej jakości materiał pozwala ścianom oddychać, a przy tym jest odporny na działanie czynników zewnętrznych – pary wodnej, promieni słonecznych oraz wysokiej temperatury. Co ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa, tapety 3d na ścianę odznaczają się właściwościami ogniotrwałymi. Są także łatwiejsze w montażu w porównaniu do kafli i nie wymagają likwidacji niedoskonałości na ścianach. Wręcz przeciwnie, tapety ścienne 3D to dobry sposób na zamaskowanie drobnych niedociągnięć.

Niesamowity efekt na ścianie uzyskać można więc w łatwy i niedrogi sposób.

Materiał partnera