Strona główna Lifestyle Dom Łóżko domek – Spełnienie marzeń dziecka

Łóżko domek – Spełnienie marzeń dziecka

68
0
łóżko domek
Łóżko domek dla dzieci sprawia, że dziecko bardzo chętnie tam przebywa, łatwo zasypia, tam się uczy, bawi, tam odpoczywa | fot.: materiał partnera

Szukasz mebli do pokoju dziecięcego, które pokocha Twoje dziecko? Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoje dziecko chętniej kładło się do łóżka, a jego pokój stał się jego ulubionym miejscem, zabaw, nauki, relaksu i snu? Sprawdź jak spełnić marzenia swojej pociechy o idealnym pokoju dziecięcym. 

Teddyroom to nazwa, którą niewątpliwie warto zapamiętać. Dlaczego? Oferujemy coś, co wywołuje dziecięcy uśmiech nie tylko przez moment, ale w momencie pierwszego zetknięcia się z naszymi produktami jak i w każdym kolejnym dniu. Co oferujemy? Mimo, że jest to wiele różnych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, to jednakże w głównej mierze stawiamy na łóżko domek dla dzieci. To nasz sztandarowy produkt, wobec którego nie można przejść w sposób obojętny. Łóżko domek jest tym produktem, który sam w sobie jest czymś niezwykłym. Łóżko domek dla dzieci sprawia, że dziecko bardzo chętnie tam przebywa, łatwo zasypia, tam się uczy, bawi, tam odpoczywa. Można zatem powiedzieć, że stworzyliśmy produkt w pełni zaspokajający potrzeby najmłodszych jak i ich rodziców. 

łóżko domek
Nasze łóżko w kształcie domku to produkt wpisujący się w styl skandynawski, ale nie tylko | fot.: materiał partnera

Łóżko spełniające oczekiwania

Nasze łóżko w kształcie domku to produkt wpisujący się w styl skandynawski, ale nie tylko. Tak naprawdę bowiem jest to mebel, który pasuje do niemalże każdego rodzaju aranżacji pokoju dziecięcego, do każdego stylu. Każda osoba, każdy klient ma możliwość wyboru pomiędzy kilkoma rodzajami takiego łóżka. Oferujemy zatem takie opcje łóżka domku jak chociażby:

  • łóżko dziecięce domek z barierkami ochronnymi – prostymi lub pionowymi,
  • łóżko dziecięce domek bez barierek ochronnych,
  • łóżko domek dla dzieci z dodatkową szufladą w dolnej części.

Owa ostatnia opcja łóżka domku ma bardzo duże znaczenie i powoduje, iż łóżko  w formie domku jest meblem bardzo praktycznym, iż znacząco wzrasta jego funkcjonalność. W takiej szufladzie z powodzeniem można umieścić bardzo wiele różnych elementów, zabawek, ubrań oraz innych rzeczy. Produkt ten zatem naprawdę spełnia oczekiwania zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Bezpieczeństwo – bardzo istotny aspekt

Proponowane przez nas łóżko domek nie byłoby kompletne, gdyby nie było ono meblem bezpiecznym dla dzieciaków. W szczegółach zatem zadbaliśmy także i o tenże aspekt. W jaki sposób? Łóżko domek w stylu skandynawskim jest meblem wykonanym w pełni z naturalnego drewna. Mowa jest o meblu, który nie posiada żadnych ostrych krawędzi oraz zakończeń. Ryzyko mechanicznego uszkodzenia ciała jest zatem zminimalizowane niemalże do zera. Poza tym w opcji funkcjonuje wspomniana wcześniej barierka zabezpieczająca. Warto na pewno zdecydować się na taką opcję, ponieważ w ten sposób zapewnić można swojemu dziecku naprawdę bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Łóżko domek z barierkami daje bardzo wysoki komfort owego bezpieczeństwa. Poza tym również musimy nadmienić, iż do produkcji łóżka w kształcie domku nie stosujemy żadnych toksycznych substancji, lakierów i farb. Nie ma mowy, aby w wyniku kontaktu z naszym produktem dochodziło do niepożądanych reakcji alergicznych.

Kwestia materaca

Jeśli łóżko dziecięce domek, to nie może także zabraknąć takiego elementu, jakim jest odpowiedni materac. Oferowane przez nas materace do łóżek domków są opatrzone certyfikatem Oeko-Tex 100 potwierdzającym najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Posiadają one, podobnie jak i same łóżka, zróżnicowane rozmiary standardowe oraz niestandardowe. Materace są wykonane z specjalistycznej pianki zapewniającej dzieciom właściwe podparcie kręgosłupów, a tym samym zapewniających zdrowy sen. Dla każdego dziecka, dla jego zdrowia jest to bardzo istotny aspekt. Materace wykonywane są jako strefowe lub także dwustronne.

Łóżko dziecięce domek przeznaczone dla twojego dziecka jest meblem idealnie odzwierciedlającym jego pragnienia. Mebel niemalże idealny, o czym można przekonać się nie tylko, gdy go ktoś zakupi i wypróbuje, ale już w momencie odwiedzenia naszej strony internetowej znajdującej się pod adresem Teddyroom.pl. Jako firma Teddyroom gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję zarówno tych najmłodszych jak i ich rodziców.

Materiał partnera