Obecnie wiele osób, które korzystają z ziół, nie zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo przydatnym artykułem może się okazać grinder do suszu. Wiele osób uważa, że mielenie ziół nie ma sensu, ponieważ lepszym rozwiązaniem będzie załadowanie tytoniu do lufki i następnie odpalić, czy też po prostu rękoma pokruszyć susz. Jednakże młynek do ziół, to artykuł jaki warto mieć. Dzięki niemu, substancje czynne, jakie znajdują się w ziołach będą się lepiej ulatniać i przyswajać. Co trzeba wiedzieć na temat grindera i czym kierować się przy jego wyborze?

Grinder – co trzeba wiedzieć?

Grindery, takie jak np. https://shishasklep.pl/pol_m_Bongo_Mlynki-2681.html są przeznaczone przede wszystkim do rozdrabniania suszu konopnego CBD, żeby móc uzyskać w pełni skuteczne właściwości substancji aktywnych, które się w nich znajdują. One pozwalają nam uzyskać lepszy efekt przy waporyzacji. Warto wiedzieć, że korzystanie z takich młynków jest szybsze i przede wszystkim wygodniejsze niż kruszenie suszu w palcach, a do tego ta metoda sprawi, że zyskamy odpowiednią konsystencję suszu konopnego. Młynek rozkrusza susz CBD drobno, dzięki czemu idealnie nada się on do wprowadzenia do komory grzewczej waporyzatora, czy też do kręcenia jointów CBD. Grindery, to produkty niezbędne dla każdego miłośnika suszu konopnego CBD. Zawsze wykonywane są one z doskonałej jakości materiałów. Możemy spotkać młynki wykonane z akrylu, aluminium, czy też z metalu. 

Jaki grinder kupić? 

Jak już wspomniano powyżej, obecnie możemy na rynku znaleźć młynki wykonane z różnych materiałów, a to na jaki się zdecydujemy zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji, jak również od budżetu, który możemy przeznaczyć na zakup grindera. Przede wszystkim młynek jest niezbędny do tego, aby zmielić susz. Zmielenie medycznej marihuany jest niezbędne do tego, aby móc wykonać podstawowe czynności, które są związane z tą rośliną, takich jak na przykład nabicie bonga, kręcenie jointa, czy też usypianie suszu do waporyzatora. Z całego młynka bardzo ważne są przede wszystkim jego ząbki, a konkretnie ich ilość oraz kształt. To właśnie ząbki grindera definiują to, jakiego materiału będziemy używać, a więc jeżeli chcemy wybrać młynek odpowiedni dla siebie, to koniecznie musimy sprawdzić, jakie ma ząbki. Im więcej ząbków ma młynek, tym susz będzie bardziej zmielony, a im większa będzie ich ilość, tym szybciej zmielimy materiał. Kluczowe jest również to, jaki mają one kształt i jak są rozmieszczone. To właśnie kształt ząbków definiuje kształt zmielenia materiału. Jeżeli zależy nam na tym, aby zioła były drobno zmielone, to warto zdecydować się na ostrza standardowe, które mają kształt diamencików. 

Materiał partnera