Miejsce w sieci, w którym nadasz przesyłkę tanio, szybko i bezproblemowo.

Planujesz wysłać paczkę, ale nie masz doświadczenia i nie wiesz jak zrobić to szybko sprawnie oraz tanio? Koniecznie sprawdź jak działa serwis WysylajTaniej.pl. Dzięki tej jednej stronie internetowej masz dostęp do usług popularnych firm kurierskich: DPD oraz Inpost. Możesz skorzystać z opcji paczkomatu, paczki w Ruchu, albo kuriera z odbiorem i dostawą do domu. Ten wybór daje Ci szansę na znalezienie idealnego rozwiązania do Twoich potrzeb. To Ty wybierasz, czy bardziej zależy Ci na taniej wysyłce, czy szybkiej dostawie. Zwykle dostarczenie paczki trwa od jednego do kilku dni.

W zakładce „cennik” na stronie WysyłajTaniej.pl znajdziesz dokładne tabele kosztów za wysyłkę paczki o danych gabarytach. Podstawą w cenie za usługę kurierską są wymiary (długość, szerokość, wysokość) paczki oraz jej waga. Z łatwością więc możesz oszacować cenę za nadanie przesyłki, wprowadzając jej parametry w odpowiednie rubryki kalkulatora.

Wysyłaj paczki bez wychodzenia z domu

Takie rozwiązanie jest obecnie ogromnie korzystne. Zamów kuriera do domu lub pracy. Wystarczy, że dodasz przez stronę internetową podstawowe dane swoje oraz odbiorcy i opłacisz usługę. Nie trać swojego cennego czasu na żadne dojazdy, ani kolejki. Online wszystko odbywa się maksymalnie sprawnie.

Korzystaj z paczkomatów

Za pośrednictwem WysylajTaniej.pl możesz nadawać paczki w paczkomatach. Inpost zrewolucjonizował rynek kurierski i wyniósł jakość tego rodzaju usług na wysoki poziom. Liczba maszyn z półeczkami sięgnęła już 10 tysięcy i wciąż pojawiają kolejne. Założeniem marki Inpost jest stworzenie komfortu dla wszystkich klientów na terenie całego kraju. Już teraz w większych miastach, każdy ma dostęp do paczkomatu na odległość pieszego spaceru. Kolejną dogodnością jest to, że swoją przesyłkę można odebrać w ciągu 48h o dowolnej porze dnia lub nocy, czyli wracając z pracy, jadąc na zakupy lub wyprowadzając psa.

Nadawanie paczek za pośrednictwem paczkomatu stało się doskonałym rozwiązaniem podczas wybuchu pandemii. Proces jest na tyle uproszczony, że nie wymaga nawet dotykania ekranu maszyny. Wystarczy zeskanować kod etykiety wydrukowanej w domu i gotowe.

Jak wygląda umowa z firmą kurierską?

Przede wszystkim musisz pamiętać, że nie ma konieczności zawierania żadnych długotrwałych i zobowiązujących kontraktów. Na WysyłajTaniej.pl nie musisz nawet być zarejestrowanym użytkownikiem. Każdy może wysłać jedną lub dowolną ilość przesyłek, paczek do wybranego miejsca w kraju lub poza jego granice. Dzięki temu serwisowi możesz nadać nawet paletę o wadze do 700 kg. Umowa z firmą kurierską zawierana jest jednorazowo na wykonanie danej usługi transportowej i służy ona głównie Twojemu bezpieczeństwu.

Tanio i pod kontrolą

Tani kurier to również pewność, że masz kontrolę nad swoją przesyłką. Zarówno DPD, jak i Inpost umożliwiają śledzenie paczek w drodze. Możesz też otrzymywać wiadomości SMS z powiadomieniami o zmianie statusu przesyłki. Dzięki temu od razu zostaniesz poinformowany o tym, że trafiła do rąk adresata.

Wysyłanie paczek przez serwis WysyłajTaniej.pl jest rozwiązaniem szybkim, bezpiecznym, a ceny, mogą być nawet do 70% niższe od regularnych stawek kurierskich.


Materiał partnera zewnętrznego