Jeśli zastanawiałeś się jaki dyfuzor wybrać, właśnie znalazłeś odpowiedź! Niezależnie czy zakładasz domowe SPA, czy też jesteś astmatykiem, zmagającym się z sezonem grzewczym, Aroma Zen Dyfuzor z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Ulga dla nosa i gardła

Aroma Zen Dyfuzor łączy estetyczny design z niebanalnymi możliwościami. Generowana przez urządzenie para wodna zwiększa wilgotność powietrza, redukując uczucie dyskomfortu i suchości w gardle oraz w nosie.  Aroma Zen Dyfuzor, w przeciwieństwie do wielu budżetowych nawilżaczy, pozwala na dodawanie do parującej wody olejków eterycznych.  Umożliwia tym samym korzystanie z prozdrowotnych właściwości naturalnych wyciągów roślinnych. Wspomaga również leczenie chorób układu oddechowego oraz łagodzi objawy astmy i alergii.

Włącz i zapomnij

Aroma Zen Dyfuzor dzięki technologii ultradźwiękowej, pracuje praktycznie bezgłośnie.  Można go więc używać również w sypialni, nie martwiąc się o hałas. Pojemny zbiornik o objętości 250 ml pozwala na ponad 8 godzin pracy.  Gdy zaś wody w końcu zabraknie, Aroma Zen Dyfuzor automatycznie się wyłączy. Nie musisz więc obawiać się uszkodzenia urządzenia czy wręcz pożaru.  Dzięki temu sprytnemu urządzeniu możesz wreszcie zasnąć spokojnie, nie martwiąc się o nic.                       

Koniec z brzydkimi zapachami w domu!

W Twoim domu pojawiają się przykre zapachy? Korzystając z Aroma Zen Dyfuzor, możesz wreszcie nad nimi zapanować! Po prostu wlej do zbiornika wodę z ulubionym olejkiem i włącz urządzenie. Całą resztą zajmie się inteligentny dyfuzor. W krótkim czasie swąd nie być wyczuwalny, a pomieszczenie wypełni się Twoim ulubionym aromatem.

Gwarancja jakości

Aroma Zen Dyfuzor odznacza się nie tylko niebanalnymi możliwościami, lecz także jakością. Wykonany z najwyższej klasy materiałów, przy pomocy najnowszych technologii, pozostawia w dalekim tyle większość konkurencji.  Nagroda Instytutu Aromaterapii  jest gwarancją długiej, bezproblemowej pracy na całe lata.

Estetyczny, nowoczesny design                   

Aroma Zen Dyfuzor odznacza się spośród innych nawilżaczy estetycznym, nowoczesnym designem, świetnie komponującym się w styl pomieszczenia.  Dzięki funkcji podświetlania może dodatkowo funkcjonować jako lampka nocna, nadając sypialni unikalny, baśniowy nastrój.    

Materiał partnera