Strona główna Lifestyle Dom 7 inspiracji na prezent na parapetówkę

7 inspiracji na prezent na parapetówkę

167
0
ludzie bawiący się na parapetówce
Zamiast tradycyjnych dodatków do wnętrz, jako prezent na parapetówkę można postawić na vouchery pełne praktycznych prezentów i prawdziwej radości | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pierwsza impreza w nowym mieszkaniu, kupionym czy wynajmowanym, to zawsze duże przeżycie dla właściciela i okazja do doskonałej zabawy. Właśnie dlatego, jeśli zostaliśmy zaproszeni na „parapetówkę”, warto wcześniej pomyśleć o tym, jaki prezent wybrać z tej okazji dla organizatora spotkania. Zamiast tradycyjnych dodatków do wnętrz, jako prezent na parapetówkę można postawić na vouchery pełne praktycznych prezentów i prawdziwej radości. Oto kilka inspiracji wprost z Katalogu Marzeń.

Prezenty na parapetówkę dla fanek mody

Twoja przyjaciółka właśnie się przeprowadziła, a Ty chciałabyś jej podarować coś ponadczasowego, co sprawi, że nowe mieszkanie będzie dla niej jeszcze bardziej niezwykłe? W takim razie spełnij jej marzenie i jako prezent na parapetówkę wręcz voucher na projektowanie własnego plecaka Mana Mana. Dzięki internetowemu kreatorowi, nowe lokum bardzo szybko przemieni się w prawdziwą pracownię modową, w której powstaną nawet najbardziej niezwykłe projekty plecaków, które Twoja koleżanka na co dzień skrywała głęboko w wyobraźni. Taki modny prezent na parapetówkę świetnie uzupełni natomiast voucher „Zaprojektuj swoją bluzę”. Do wyboru będzie wszystko: od kroku, przez fason, aż po nadruki. W ten sposób sprawisz, że obdarowana osoba będzie naprawdę modna, a jej look stanie się ponadczasowy, podobnie jak nowe mieszkanie!

Kreatywne prezenty na parapetówkę

A gdyby tak ozdobić mieszkanie samodzielnie wykonanymi akcesoriami? Na przykład wyjątkowym naczyniem, które można stworzyć w domowym zaciszu dzięki Katalogowi Marzeń. Kurs ceramiki online, to propozycja dla domatorów, którzy chcą, aby ich miejsce było niepowtarzalne. Dzięki szczegółowym instrukcjom, filmikom i licznym przykładom, które wspólnie tworzą materiał online niezbędny do uczestnictwa w kursie ceramiki, bliska Ci osoba będzie mogła stworzyć coś bardzo osobistego bez wychodzenia z domu. Takim prezentem na parapetówkę ozdobi następnie wnętrze.

Co na parapetówkę dla fana samorozwoju?

Stawiającym na ciągłą naukę i rozwój, polecamy prezent na parapetówkę, który pozwoli im zdobywać nowe umiejętności. Kurs programistyczny, albo językowy prowadzony za pośrednictwem internetu to okazja, z której można skorzystać w dowolnej chwili. 12 miesięcy ważności vouchera podarowanego jako parapetówkowy upominek jest gwarancją, że obdarowana w ten sposób osoba będzie mogła się rozwijać bez obaw o upływający czas. Specjalistyczne kursy online są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy zastanawiają się, co kupić na prezent na parapetówkę dla bliskich.

Rękodzieło, czyli prezenty na parapetówkę dla artystycznych dusz

A może masz przed sobą parapetówkę, którą organizuje naprawdę artystyczna dusza? W takim razie prezent kupiony z tej okazji powinien być znacznie więcej niż niepowtarzalny! Nie wahaj się dłużej i postaw na upominki z gatunku DIY. Warsztaty robienia na drutach, uszczęśliwią każdego, kto w ubiorze stawia na indywidualizm i wygodę. Internetowy kurs malowania akwarelą, pozwoli zaś nadać każdemu wnętrzu nowy charakter, a autorowi prac – twórczo się wyszaleć!

Wszystkie propozycje znajdziesz na stronie: https://katalogmarzen.pl/


Materiał partnera zewnętrznego