Intensywne słońce, wiatr powodują, że latem nasza skóra bardzo szybko się wysusza i ulega podrażnieniom. Aby długo cieszyć się gładką i jędrną cerą, ważne jest, aby zadbać o jej odpowiednie nawilżenie i ochronę. Jednym z niezawodnych składników, zapewniających odpowiednią pielęgnację skórze jest ekstrakt Aloe Vera, pozyskiwany z liści aloesu.

Nowa linia marki KLAPP CosmeticsSkin Natural –  swoje silne właściwości nawilżające i ochronne linia zawdzięcza swojemu głównemu składnikowi – aloesowi, który zawiera ponad 140 substancji aktywnych oraz bardzo głęboko wnika w tkanki, wchłaniając się 4 razy szybciej niż woda. Aloe Vera oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naskórek oraz poprawia miejscowe krążenie krwi. Dostarcza antyoksydanty pomagające zwalczać wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Ma także naturalne filtry chroniące skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Linia Skin Natural jest przeznaczona do wszystkich typów skóry, w szczególności do skóry wymagającej, wrażliwej i suchej.

Stosowany w produktach KLAPP ekstrakt z liści świeżego aloesu pochodzi z biologicznie kontrolowanych upraw prowadzonych w Meksyku.

KLAPP Skin Natural Aloe Vera Gel 50 ml, ok. 143 zł

Skoncentrowany ekstrakt aloesu w postaci żelu wspiera wrażliwą i suchą skórę, zaopatruje ją w wilgoć oraz chroni przed aktywnością wolnych rodników i zapobiega podrażnieniom. Ponadto składniki aktywne aloe vera barbadensis przyczyniają się do stymulacji syntezy kolagenu, wzmacniają strukturę skóry, chronią ją przed starzeniem, indukowanym wpływem promieni UV. Cera nabiera blasku, świeżości, poprawia się jej napięcie. Składniki aktywne: Aloe vera barbadensis, kwas jabłkowy, glukoza, polisacharydy.

O marce KLAPP

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badania oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów. Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu zapewnią holistyczną pielęgnację.

Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna. Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.


Materiał partnera zewnętrznego