Dużo pracujesz? Nie masz czasu, żeby spędzać dużo czasu w kuchni? Nie masz pomysłu, w jaki sposób przygotowywać zdrowe i szybkie potrawy, więc często kupujesz gotowe, mrożone dania? Nie możesz poradzić sobie przez to z rosnącą wagą? Jeśli chociaż jedna odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Szybko, łatwo, pod Twoje drzwi!

Praca i zdrowe jedzenie wydają się czasem niezwykle trudnymi do pogodzenia ze sobą celami. A jak dochodzi do nich jeszcze chęć utraty wagi, osiągnięcie sukcesu jest prawie niemożliwe. Już nie musisz się zadręczać, że po raz kolejny brakuje ci czasu na sport i gotowanie zdrowych, pożywnych posiłków pięć razy dziennie, jak zalecają dietetycy dookoła. Na pomoc przychodzi catering dietetyczny.

Zamówienie go jest łatwe i przyjemne, wystarczy sprawdzić ofertę na stronie pomelo.com.pl, wybrać najlepszą dietę dla Ciebie, ilość posiłków, kaloryczność i dzień, od którego chcesz zacząć swoją dietę. I czekać na przesyłkę. Posiłki przychodzą na wskazany adres, o wskazanej porze. Idealne zbilansowane i pyszne, możesz zapakować je ze sobą do pracy, możesz zjeść je w domu, możesz zjeść je dokładnie tak, jak chcesz. Podgrzanie posiłku zajmie ci tylko chwilę, nic, w porównaniu z czasem, który musisz przeznaczać regularnie na wyjazd na zakupy, a potem łączenie ze sobą tych produktów. Nie musisz się już martwić, że czegoś nie zdążysz wykorzystać i się zepsuje, nie musisz się bać, że jedzenie się marnuje i musisz je wyrzucać do kosza.

Nie musisz się także martwić o góry naczyń do zmywania. A zaoszczędzony czas, możesz poświęcić na chwile spędzone w gronie rodziny, swoich przyjaciół, na swoje zainteresowania, albo na drzemkę, po ciężkim dniu pracy. A kiedy przeliczysz ile czasu, energii i środków przeznaczasz na zakupy i zabawę w kuchni, zobaczysz, że dzięki tej diecie możesz jeszcze zaoszczędzić.

Catering dietetyczny, jakie diety są dostępne?

W drodze do idealnej sylwetki i utraty wagi, dieta jest niezbędnym elementem, ważniejszym nawet niż ćwiczenia fizyczne. Mało jest tak dużych zagrożeń dla organizmu, jak gotowe dania i półprodukty, naładowane węglowodanami, cukrem i tłuszczami, które może i są szybkie w przygotowaniu, ale nie są pożywnym posiłkiem. W efekcie łatwo stracić kontrolę nad swoją wagą i wyglądem. Trudno zadbać o zdrowe posiłki, będąc w pracy, ponieważ nie wszyscy mają czas i siłę, aby przygotować je przed wyjściem z domu czy wieczorem, przed pójściem spać. Zamawiając catering dietetyczny, nie trzeba się o to martwić. Odwiedzając stronę pomelo.com.pl i wybierając z oferty pakiety low carb, be fit, wegetariański lub wegański, można dostosować kaloryczność posiłków do wymagań swojego ciała i gubić kilogramy nie martwiąc się o to, które produkty wspomagają odchudzanie, a które nie.

Niezależnie od tego, czy zdecyduje się na trzy posiłki, czy pięć, niezależnie od tego, czy catering będzie Twoim posiłkiem tylko w godzinach pracy, czy przez cały dzień. W diecie pudełkowej oferowana jest nie tylko znakomita jakość produktów i smak dań, ale także możliwość personalizacji diety pod własne potrzeby i upodobania. To zamawiający podejmuje decyzje, co chce zjeść, w jakich ilościach, a z jakich składników czy potraw chce zrezygnować. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku, jakiej jesteś płci. Dobrze jesz, dobrze się czujesz i tracisz kilogramy, taka jest dieta z Pomelo.


Materiał partnera zewnętrznego