Strona główna Zdrowie Cheers – najlepsza profilaktyka dzięki naturalnym witaminom

Cheers – najlepsza profilaktyka dzięki naturalnym witaminom

255
0
Witaminy Cheers
Polskiej marce Cheers udało się stworzenie preparatów marki premium, o starannie wyselekcjonowanym składzie bazującym na naturalnych witaminach, minerałach, ekstraktach ziołowych – i niczym więcej. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Na czym polega zdrowy styl życia? Z pewnością na zbilansowanym odżywianiu się, regularnej aktywności fizycznej oraz redukcji stresu. Szczególne znaczenie przykładamy dziś do odpowiedniej diety – dbamy o wysokie spożycie warzyw i owoców, ryb, orzechów… Ale to ciągle za mało – świadczą o tym powszechnie występujące niedobory witaminowe. Odbija się to niekorzystnie na naszym zdrowiu, sprzyjając rozwojowi wielu chorób przewlekłych. Problem ze zbilansowaniem diety wynika z coraz mniejszej zawartości w niej cennych składników odżywczych. Najszybciej dostarczysz cennych witamin i minerałów sięgając po wysokiej jakości suplementy – takie jak naturalne witaminy Cheers.

Rola witamin i minerałów w profilaktyce chorób cywilizacyjnych

Jeszcze kilkanaście lat temu przewlekłe schorzenia układu sercowo – naczyniowego, osteoporoza czy nowotwory kojarzone były głównie z osobami w podeszłym wieku. Dziś natomiast chorują na nie coraz młodsze osoby, co jest konsekwencją współczesnego, niezdrowego stylu życia. Ogromną role w rozwoju chorób cywilizacyjnych mają niedobory witamin – zwłaszcza witaminy C, witaminy D3 i witaminy K2. Związki te zapewniają bowiem prawidłowy przebieg większości procesów życiowych i chronią najważniejsze narządy i układy przed powstawaniem w nich niekorzystnych zmian.

Witamina C neutralizuje wolne rodniki, wspomaga odporność organizmu, bierze udział w syntezie kolagenu wzmacniając kości i stawy, a także ogranicza rozwój zmian nowotworowych. Witaminy D i K wzmacniają serce i naczynia krwionośne, sprzyjają mineralizacji kości, normalizują pracę układu nerwowego i chronią przed niektórymi nowotworami. Równie ważną rolę w profilaktyce zdrowotnej mają kwasy omega 3, minerały oraz ekstrakty roślinne będące źródłem antyutleniaczy. Wszystkie te cenne substancje czynne znajdziesz w doskonałej jakości preparatach Cheers. Te naturalne suplementy diety to najwyższa jakość witamin, której na próżno szukać w rodzimych i światowych suplementach diety. A polskiej marce Cheers udało się stworzenie preparatów marki premium, o starannie wyselekcjonowanym składzie bazującym na naturalnych witaminach, minerałach, ekstraktach ziołowych – i niczym więcej. Bo na próżno szukać tu syntetycznych dodatków czy innych szkodliwych substancji. I właśnie w tym tkwi sekret skuteczności suplementów diety Cheers.

Clean label – siła natury bez syntetycznych dodatków

Naturalne witaminy Cheers zawierają wyłącznie składniki najwyższej jakości. Jeśli tylko zachodzi taka możliwość, substancje aktywne pozyskiwane są z ich najcenniejszych, naturalnych źródeł. Wszystkie ekstrakty roślinne są standaryzowane, co oznacza, iż zawierają ściśle określoną ilość substancji prozdrowotnych. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy potrzebnej dawki witamin czy minerałów. A jakość premium wyraża się poprzez brak jakichkolwiek szkodliwych dodatków. A szkodliwe mogą okazać się każde substancje nie będące witaminami, minerałami czy wyciągami roślinnymi. Powszechnie stosowane w innych suplementach barwniki, aromaty, konserwanty czy wypełniacze mogą podrażniać żołądek, uczulać oraz ograniczać przyswajalność substancji odżywczych.

Naturalne suplementy diety polskiej marki Cheers wyróżniają się także posiadaniem innowacyjnej kapsułki V – caps. Zapewnia ona szybkie trawienie i optymalny czas przyswajania substancji czynnych. A jej otoczka pozbawiona jest substancji żelujących, co umożliwia przyjmowanie preparatów Cheers przez wegan. Wszystko to zapewnia doskonałą bioprzyswajalność witamin, wyrażaną ich wchłanianiem z przewodu pokarmowego, deponowaniem w komórkach docelowych oraz wykorzystaniem przez organizm. To dlatego suplementacja witaminami Cheers jest znacznie skuteczniejsza od stosowania witamin syntetycznych – a optymalne dawki najcenniejszych związków umożliwiają dostarczenie potrzebnych ilości witamin i minerałów już w jednej kapsułce.


Autor: Joanna Łysak / CHEERS