Od pewnego czasu w kosmetologii panuje moda na olejki. Świat oszalał na ich punkcie. Skąd wzięła się ta popularność? Przede wszystkim chodzi o prostotę. To bardzo łatwa i szybka metoda pielęgnacji, a przy tym niezwykle przyjemna dla zmysłów. Jednak olejek olejkowi nierówny, więc chcemy przekonać was do wypróbowania serii Elseve Extraordinary Oil, która naszym zdaniem spełnia najbardziej wyśrubowane wymagania.

Nadzwyczajny skład Elseve Extraordinary Oil

Elseve Extraordinary Oil to gama olejowych produktów od L’Oréal Paris. Marka proponuje krem, szampon, balsam oraz maskę. Wszystkie wzbogacone są w wyciąg z 6 roślin. Mowa o ekstraktach z róży, rumianku, lnu, lotosu, słonecznika i kwiatu tiare. To im L’Oréal Paris powierzył misję wnikania w strukturę włosa i odbudowywania go. Włosy zyskują naturalną powłokę, która zabezpiecza je przed parowaniem wody. A większa wilgotność przekłada się na elastyczność, miękkość i przede wszystkim – zdrowie. Poza tym, kiedy cebulki są odżywione, nie tracimy włosów, wręcz przeciwnie – ich wzrost jest przyspieszony.

Elseve Extraordinary Oil to kosmetyki, których można bez wahania używać do wszystkich rodzajów włosów. To rzeczy uniwersalne, które sprawdzą się zarówno w przypadku włosów cienkich, łamliwych, jak też grubych, kręconych czy prostych. Przy czym wspomnieć trzeba, że seria Elseve Extraordinary Oil jest szczególnie polecana osobom, których włosy zniszczyły różnego rodzaju zabiegi. Po zastosowaniu wspomnianych produktów włosy i skóra głowy są odżywione (preparaty można nakładać tylko na końcówki lub na całe włosy). A przed słonecznym promieniowaniem chronią je naturalne, olejowe filtry UV.

Poza tym włosy nie przetłuszczają się tak, jak wcześniej. Elektryzowanie także staje się przeszłością. Włókna są wzmocnione. Końcówki nie rozdwajają się tak, jak to bywało dawniej. Również z puszeniem można się pożegnać. A wszystkiemu towarzyszy delikatny, kwiatowy zapach. Seria Elseve Extraordinary Oil zbiera za to bardzo dobre recenzje wśród internautek.

Praktyczne porady

Produkty Elseve Extraordinary Oil to także bardzo praktyczny i ekonomiczny wynalazek. Wystarczy jedynie nanieść niewielką ilość preparatu na dłonie lub bezpośrednio na włosy. Nie da się przecież ukryć, że na dłuższą metę wydajność wpływa również na nasze portfele. Docenią to szczególnie kobiety, które posiadają długie i gęste włosy.

Co więcej, po zastosowaniu kosmetyków z serii Elseve Extraordinary Oil włosy nie są przeciążone. Pozytywne efekty można wyczuć już po kilku pierwszych użyciach. Jednak miejmy na uwadze też to, że spektakularne zmiany będą możliwe tylko w przypadku regularnego stosowania. Odżywki Elseve Extraordinary Oil warto aplikować na wilgotne włosy lub przed suszeniem (w ten sposób dodatkowo uchronimy je przed działaniem wysokiej temperatury i ułatwimy sobie rozczesywanie). Nie trzeba ich spłukiwać. Natomiast jeżeli zdecydujemy się na „mokrą” wersję, pamiętajmy o tym, żeby nakładać olejkową odżywkę na włosy osuszone ręcznikiem, a nie na takie, z których niemalże cieknie woda. Jeżeli zaś wybierzemy maskę, to powinna ona koniecznie pozostać na włosach tyle czasu, ile podano na opakowaniu.

Jak widzicie, olejki bronią się same. Do ich atutów nie trzeba długo przekonywać.

L’Oréal Paris to francuska marka. Jeden z liderów w światowej kosmetyce. Firma obecna jest w blisko 120 krajach na całym świecie. A wszystko zaczęło się w 1907 r., kiedy to młody i obiecujący chemik Eugène Schueller odkrył produkt do farbowania włosów. „Bo jesteś tego warta” – to hasło stało się legendą.


Materiał zewnętrzny