Telefony komórkowe, stacjonarne, internet i telewizja. To bogata oferta firmy Orange jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w kraju. Z tej szerokiej oferty korzysta ponad 20 milionów Polaków, a co za tym idzie, łatwo sobie wyobrazić, że tak szeroka oferta wymaga rozbudowanego systemu kontaktu z klientem. Obojętnie co potrzebujesz załatwić, jest dostępnych wiele forma kontaktu. Jak wygląda infolinia Orange i co na niej można załatwić?

Kontakt telefoniczny

Chcąc skontaktować się między innymi z Orange Polska Skierniewice czy też z innych regionów najszybszą drogą jest kontakt telefoniczny. Dzwoniąc na infolinie dla klientów, bez problemu załatwimy takie sprawy jak zamiana taryfy, podpisanie nowej umowy czy też rozszerzenie usług. Infolinia sprzedażowa jest dostępna dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 22.00. Można również zadzwonić na infolinię w soboty od 10.00 do 20.00

Dla klientów indywidualnych pomoc jest dostępna pod numerami *100 lub 510 100 100. Klienci biznesowi mogą skorzystać z pomocy pod numerem telefonu *600 lub 510 600 600. Dla największych klientów, jakimi są duże przedsiębiorstwa dedykowana, jest specjalna automatyczna infolinia, która dostępna jest 24 godziny na dobę.

Kontakt przez internet

Kolejnym sposobem na rozwiązania naszych problemów bezpośrednią rozmową jest kontakt z konsultantem za pomocą komunikatora internetowego. Na stronie wchodząc w zakładkę kontakt, mamy do dyspozycji opcję czatu z konsultantem. Jest to szybka droga do poznania oferty, przedłużenia umowy czy też zgłoszenia problemu. Możemy również skorzystać z tradycyjnej formy korespondencji, wysyłając ją na adres Kontakt Orange Polska SA, ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.

Kolejnym miejscem, gdzie możemy uzyskać pomoc, podzielić się uwagami czy też porozmawiać z ekspertami z Orange jest społeczność internautów, w zakładce Nasz Orange. Wiele problemów i ich rozwiązanie jest tam opisanych. Wiele osób znajduje tam rozwiązanie swoich problemów bez konieczności dzwonienia na infolinię. Jest to bardzo wygodne i daj nam możliwość zaoszczędzenia sporo czasu. Jak na lidera przystało, Orange wprowadza rozwiązania, które dla innych mogą być wzorem. Na stronie znajdziemy tłumacza języka migowego, który umożliwia znalezienie informacji jak i tłumaczy informacje znalezione na czacie. Usługa tłumacza języka migowego jest ograniczona czasowa i można z niej korzystać pomiędzy 9.00 a 17.00.

Jak widać firma Orange, przygotowała dla klientów bardzo wiele możliwości kontaktu.


Materiał partnera zewnętrznego