Strona główna Technologia Innowacje Hulajnoga elektryczna Revolt R Revoe – wady i zalety

Hulajnoga elektryczna Revolt R Revoe – wady i zalety

235
0
piękna dziewczyna ze złożoną hulajnogą
Hulajnoga waży zaledwie 11 kg i ma możliwość składania | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wybór odpowiedniej hulajnogi nie jest łatwy. Z jednej strony cena, a z drugiej parametry techniczne. Najważniejsze jest, by szukać kompromisu i oczywiście każdy konsument chciałby go znaleźć kupując najlepszą hulajnogę za rozsądną cenę. Dziś na tapetę wpada HULAJNOGA ELEKTRYCZNA REVOLT R REVOE, czyli hulajnoga dostępna w sieci sklepów Decathlon. Jakie są jej zalety i wady? Czy warto ją kupić? Odpowiedzi szukaj poniżej.

Techniczne parametry i osiągi hulajnogi

Analiza jakości technicznej i funkcjonalności powinna obejmować na początku specyfikację osiągów hulajnogi. Hulajnoga elektryczna Revolt R Revoe posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 7,8 Ah. Pozwala to na pokonanie na jednym ładowaniu około 20 kilometrów. Czas jej ładowania, do osiągnięcia pełnej baterii, to 3 godziny. Maksymalna prędkość, z jaką może poruszać się hulajnoga wynosi 25 km/h. Przy czym hulajnoga elektryczna może pracować na trzech trybach:

  • ECO (>6 km/h),
  • MID (>15 km/h),
  • HIGH (>25 km/h).

Maksymalna waga osoby korzystającej z hulajnogi to 100 kg.

Co ważne hulajnogi elektryczne kupowane w sieci Decathlon obejmuje gwarancja producenta i gwarancja sklepu. Jeśli dzieje się cokolwiek ze sprzętem na plus działa łatwość dostępu do sieci sklepów. Niestety jest to częsty minus kupowania w małych sklepikach internetowych – po kilku miesiącach nie ma osoby, do której można się zgłosić problem z hulajnogą, czy ewentualną usterkę. Warto wybierać sprawdzonych sprzedawców.

Zalety hulajnogi Revolt R Revoe

Do najważniejszych zalet korzystania z hulajnogi Revolt R Revoe należą komfort i bezpieczeństwo.

Hulajnoga waży zaledwie 11 kg i ma możliwość składania. Z łatwością można ją przenieść, wnieść do mieszkania czy piwnicy lub np. znieść po schodach wsiadając do metra. Hulajnoga elektryczna posiada łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD oraz wskaźnik naładowania baterii. Komfort jazdy i korzystania poprawiają amortyzatory, dzięki których można się poruszać po nierównych podłożach (szutrowych dróżkach czy wybrukowanych placach). Dodatkowo hulajnoga posiada błotnik z przodu i tyłu, co chroni przed zachlapaniem, błotem i jazdą po deszczu.

Wpływ na bezpieczeństwo ma zastosowane oświetlenie, które sprawia, że osoba korzystająca z hulajnogi jest doskonale widoczna po zmroku – Białe ledy z przodu i czerwone z tyłu. System hamowania w hulajnodze również sprawia, że korzystający może być pewien bezpieczeństwa. Hulajnoga elektryczna Revolt R Revoe posiada hamulec nożny w tylnym kole oraz tarczowy system hamulcowy sterowany przy kierownicy. Jest to szczególnie ważne z uwagi na wagę sprzętu dodatkowo powiększoną o masę osoby korzystającej z hulajnogi.

Wady hulajnogi Revolt R Revoe

Hulajnoga elektryczna Revolt R Revoe posiada także wady. Pierwszą i najbardziej zauważalną jest cena. Hulajnoga kosztuje bowiem 2 399.99zł i jest to najdroższa hulajnoga elektryczna dostępna w sieci sklepów Decathlon. Oczywiście koszt hulajnogi jest kwestią zastosowanych materiałów i ich trwałości. Rozwiązaniem może być wzięcie hulajnogi na raty. Dla osób ceniących sobie modny i stylowy wygląd problemem może okazać się też jednolita i dość monotonna kolorystyka. Przy czym nie ma możliwości zamówienia hulajnogi w innym kolorze.

Należy wspomnieć, że wady hulajnogi są odczuciem subiektywnym. Dla każdego użytkownika ważny będzie inny parametr techniczny. Warto wybrać sprzęt w jak największym stopniu dopasowany do potrzeb użytkownika.


Materiał partnera zewnętrznego