Zima to pora roku, która sprzyja wszelkich outdoorowym aktywnościom. Jako pomysł na prezent urodzinowy dla brata, siostry czy kumpla sprawdzą się oryginalne upominki-przeżycia, które pozwolą w pełni wczuć się zimowy klimat panujący za oknem.

Urodziny to wyjątkowa okazja, aby podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Szukając oryginalnego upominku dla niej lub dla niego, warto pomyśleć o typowo zimowych atrakcjach, takich jak: kurs jazdy na nartach, wyjazd w góry, sesja plenerowa czy sezonowa ceremonia Spa, dobrana idealnie do potrzeb skóry.

Sezonowa ceremonia Spa dla ciała

Skóra o każdej porze roku potrzebuje nieco innej pielęgnacji. Rewelacyjnym pomysłem na prezent urodzinowy jest zatem sezonowa ceremonia Spa dla ciała, podczas której jej uczestnik zostaje poddany specjalnie wyselekcjonowanym zabiegom, mającym na celu, przede wszystkim, regenerację, głębokie odżywienie oraz rozgrzanie całego ciała. To idealny pomysł na prezent na urodziny dla mamy, siostry, dziewczyny czy żony. Na ceremonię składają się trzy zabiegi wykonane przez wykwalifikowanego pracownika, np.: peeling, maska na ciało oraz relaksacyjny masaż. Kuracja pozwoli nie tylko poprawić wygląd skóry, ale również przyjemnie zrelaksuje i pozwoli na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Dodatkowo ceremonia pozytywnie wpływa również na samopoczucie, bowiem skutecznie poprawia nastrój i dodaje życiowej energii.

Odprężający weekend w górach

Weekend w górach, np. w malowniczym Zakopanem to idealny pomysł na prezent. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, co dodatkowo podnosi wartość urodzinowego upominku. Romantyczny weekend w górach dla dwojga to okazja nie tylko, aby spędzić razem miłe chwile, ale również pospacerować górskimi szlakami, zwiedzić najciekawsze miejsca Zakopanego, spróbować lokalnej kuchni, ale również oddać się białemu szaleństwu. Nocne szkolenie narciarskie lub snowboardowe to okazja, aby podszkolić swoje umiejętności jazdy na nartach czy na desce, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zimowa sesja zdjęciowa

Zimowa aura tworzy fantastyczne tło do zdjęć. W prezencie urodzinowym można zatem podarować bliskiej osobie voucher na profesjonalną sesję zdjęciową w plenerze. Fotografie na tle zaśnieżonego krajobrazu będą przepiękną pamiątką na lata. Dodatkowo pozowanie do zdjęć to również świetna zabawa dla każdego, niezależnie od wieku. W zależności od indywidualnych ustaleń z fotografem można zdecydować się, np. na sesję portretową, z mężem, najlepszą przyjaciółką czy typowo rodzinną. Korzystając z usług profesjonalnego fotografa, można liczyć na jego cenne wskazówki i podpowiedzi, po uwzględnieniu których z pewnością powstaną przepiękne pamiątki, które potem mogą stać się, np. urokliwą ozdobą mieszkania.


Materiał zewnętrzny