Strona główna Społeczeństwo Związki Najciekawsze prezenty na Walentynki

Najciekawsze prezenty na Walentynki

242
0
zakochana para całująca się za balonikiem w kształcie serca
Pomysłów na prezent walentynkowy dla drugiej połowy jest wiele, trzeba jednak pamiętać, by przy jego wyborze kierować się uczuciem, sercem i przede wszystkim znajomością swojej sympatii | fot.: stock.adobe.com

Walentynki to jedno z najbardziej lubianych przez pary dni. Serduszka, kwiaty, niespodzianki, upominki – to właśnie tymi akcesoriami jest przepełniony dzień zakochanych. Każdy chciałby podarować z tej okazji wyjątkowy prezent swojej drugiej połówce. Oto propozycje upominków dla zakochanych.

Dla Niej

Na pierwszy rzut oka, łatwiej znaleźć prezenty walentynkowe dla pań. Najbardziej podstawowym prezentem są kwiaty i pluszaki. Czasem jednak warto postarać się o coś ciekawszego, co zaskoczy i rozczuli partnerkę. Rynek oferuje pokaźną gamę upominków dla kobiet, a każdy sklep z gadżetami oferuje ciekawe upominki w różnych przedziałach cenowych. Wielbicielki gorących naparów zachwycone będą słodkim, personalizowanym kubkiem z nadrukiem pasującym do posiadaczki. Panie ceniące relaks i odpoczynek zadowoli zestaw poduszki i koca ze specjalnym, miłosnym wyszyciem. Dość uniwersalnym prezentem będzie biżuteria – niemal każda kobieta lubi błyszczeć. Popularnym ostatnio trendem staje się nadrukowane na płótnie wspólne zdjęcie, które pięknie udekoruje jej ulubione pomieszczenie w domu. Pasjonatki gotowania na pewno ucieszą się z nowych, ciekawych gadżetów kuchennych (foremki, seksowne fartuszki, akcesoria imprezowe). Prezentem na Walentynki nie musi być jednak wcale przedmiot. Może być to wykupiona forma aktywności, np. skok na bungee, kurs makijażu czy degustacja czekolady.

Dla Niego

Prezent dla mężczyzny to niejednokrotnie wyzwanie dla kobiety. Niektórzy panowie to skryci romantycy, dlatego również ucieszą się z uroczych gadżetów, takich jak personalizowana poduszka czy ręcznik. Większość jednak o wiele bardziej zadowolona będzie z praktycznych prezentów lub takich, które bezpośrednio nawiązują do ich pasji i zainteresowań. Fani wycieczek bez wątpienia zachwyceni będą otrzymując gadżety turystyczne (np. o charakterze survivalowym). Miłośnicy piwa zadowolą się imiennym kuflem na ten trunek, miłośnicy mocniejszych alkoholi – karafką a panowie ceniący sobie klasę i elegancję nie pogardzą porządnym, skórzanym paskiem lub portfelem. Zestaw majsterkowicza lub gadżety do ukochanego  samochodu albo książka z ulubionej serii będą kolejnymi dobrymi pomysłami na zadowolenie swojej drugiej, męskiej połówki. Dla panów rynek również oferuje liczne aktywności, możliwe do wykupienia i podarowania w formie bonu. Są to na przykład: przejazd sportowym, luksusowym samochodem, degustacja alkoholi, wyścigi gokartów czy uczestnictwo w meczu piłki nożnej ulubionej drużyny.

Dla dwojga

Coraz bardziej popularne staje się kupowanie podwójnych prezentów – zawierających upominek dla siebie jak i partnera. To również ciekawy pomysł. W tej wersji najczęściej występują bluzy, koszulki czy breloczki. Jest to dość odważna opcja, ponieważ potrzebna jest w tym przypadku pewność, że partner nie będzie zażenowany prezentem i przymuszony do noszenia go z powodu sceptycznego  podejścia do tak otwartego afiszowania się ze swoim uczuciem. Niezłym pomysłem jest też jeden prezent dla dwóch osób – najnowszym trendem jest jeden, duży koc ze specjalnymi otworami na dwie głowy i cztery ręce, rękawiczki dla par, dzięki którym zakochani będą mogli swobodnie trzymać się za ręce dzieląc jedną rękawiczkę. Gry miłosne są następnym kreatywnym upominkiem dla ukochanej osoby. Jest to świetne rozwiązanie na zimne, deszczowe wieczory. I w tym przypadku rynek oferuje wiele wspólnych form aktywności angażującej naraz dwie osoby. Wspólny skok ze spadochronem, kurs tańca, wizyta w parku rozrywki – to tylko kilka z wielu wymyślnych opcji na wspólne spędzenie czasu.

Pomysłów na prezent walentynkowy dla drugiej połowy jest wiele, trzeba jednak pamiętać, by przy jego wyborze kierować się uczuciem, sercem i przede wszystkim znajomością swojej sympatii. Nikt nie wie lepiej, co sprawi radość partnerowi i z czego ucieszy się naprawdę, a co doceni tylko dlatego, że nie chce zranić uczuć ukochanej osoby.


OLI