Strona główna Społeczeństwo Wybieramy prezent na 18-ke!

Wybieramy prezent na 18-ke!

82
0
prezent na osiemnastkę
Jak świętować to z przytupem – mocne wrażenia można zapewnić jubilatowi za pomocą niezwykłego prezentu | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Osiemnastka to wiek, który w naszej kulturze utożsamiany jest z wejściem w dorosłość – to właśnie po ukończeniu 18 lat podchodzi się do egzaminu dojrzałości i wybiera dalszą drogę życiową. Na pewno moment ten trzeba więc odpowiednio uczcić i sprawić, aby na długo pozostał w pamięci jubilata. Pomoże w tym odpowiedni podarunek, o którym warto pomyśleć nieco wcześniej.

Podaruj solidną dawkę adrenaliny

Jak świętować to z przytupem – mocne wrażenia można zapewnić jubilatowi za pomocą niezwykłego prezentu. Znakomicie sprawdzi się w tej roli podarunek, który wyzwoli mnóstwo adrenaliny, podniesie ciśnienie i zapewni mnóstwo frajdy. O czym mowa? Oczywiście o ekstremalnych przeżyciach, które zapewnić może skok na spadochronie, jazda szybkim, sportowym autem czy skok na bungee. To idealny podarunek dla każdego fana mocnych wrażeń i osoby niebojącej się wyzwań.

Wielbicielowi przygód i nowych wyzwań na pewno spodoba się także lot nad wodą, czyli Flyboard. W ten sposób można się unieść nawet 10 m nad powierzchnię wody i poczuć jak ptak. Oczywiście uczestnik takiej zabawy najpierw przechodzi odpowiednie szkolenie i przez cały czas ma zapewnioną odpowiednią asekurację. Tego typu prezenty można zamówić np. na stronie http://prezentmarzen.com/18tka/.

Latanie jest możliwe!

Nie każdy lubi ekstremalne przeżycia, dlatego dla osób ceniących nieco spokojniejsze rozrywki świetnym prezentem na 18-stkę może być lot paralotnią, motoparalotnią lub szybowcem. Taki podarunek na pewno spodoba się każdemu romantykowi, lubiącemu podziwiać świat z lotu ptaka. Tego rodzaju loty zawsze odbywają się z udziałem doświadczonego pilota, który zapewnia bezpieczeństwo uczestnika. Bez wątpienia będzie to niezwykle oryginalny prezent, o którym jubilat szybko nie zapomni. To idealny pomysł na urodzinowy podarunek zarówno do dziewczyny, jak i chłopaka.

A może relaks?

18 lat to naprawdę wspaniały wiek, choć w dzisiejszych czasach nawet tak młodym ludziom nie brakuje stresu. Wystarczy wspomnieć o maturze, która jest przecież jednym z najważniejszych egzaminów w życiu pełnoletniego człowieka. Na pewno więc świetnym pomysłem na prezent urodzinowy z okazji 18-stki będzie wykupienie masażu relaksacyjnego. Chwila relaksu w profesjonalnych rękach masażysty na pewno przyda się osobom, które cenią spokój i pielęgnację. Dzięki masażowi można skutecznie uporać się ze stresem, przemęczeniem, a nawet stanami nerwicowymi.

Niezwykłym prezentem na 18 urodziny będzie masaż aromaterapeutyczny. Wykonuje się go na za pomocą naturalnych olejków eterycznych, które pozytywnie oddziałują zarówno na ciało, jak i psychikę. O takim upominku marzy każdy, kto na co dzień nie ma czasu na chwilę relaksu.

Spełniaj marzenia

Podarowanie idealnego upominku na 18-stkę wymaga dobrej znajomości jubilata. Wówczas można w prezencie zaoferować spełnienie jednego z marzeń, np. o nauce nurkowania. Ciekawym pomysłem może być również lot balonem czy kurs degustacji piwa. Wielbicielowi motoryzacji można podarować prezent w postaci przejażdżki monster truckiem czy legendarnym fordem mustangiem. Pomysłów jest oczywiście znacznie więcej, ale przy wyborze, warto zawsze kierować się upodobaniami jubilata.


Materiał partnera zewnętrznego