Dla ojca, który pasjonuje się motoryzacją, świetnym prezentem będzie przejażdżka sportowymi autami, takimi jak Ferrari 458 Italia, McLaren 650s czy Lamborghini Gallardo. Fanom ekstremalnych wrażeń z pewnością spodoba się skok ze spadochronem. Dla zapracowanych ojców dobrym pomysłem na prezent będzie relaks w salonie SPA.

Dzień Ojca wypada 23 czerwca. To wspaniała okazja do ofiarowania rodzicowi wyjątkowego prezentu dopasowanego do jego potrzeb.

Przejażdżka sportowymi samochodami – Ferrari 458 Italia, McLaren 650s, Lamborghini Gallardo

Mężczyznom, którzy lubią poczuć wysoką dawkę adrenaliny, warto sprezentować przejazd sportowym autem. Wyjątkowe emocje gwarantuje jazda Ferrari jako prezent. Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Radom i Kamień Śląski to miasta, w których można sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą tych pojazdów. Atrakcja odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, który jest idealnie dostosowany do jazdy autami wyścigowymi. Uczestnik będzie miał możliwość osiągnąć maksymalną prędkość, która znacznie przekracza 300 km/h! Natomiast do 100 km/h samochody te przyspieszają w czasie poniżej 4 sekund. Jazda tymi autami po torze wyścigowym to niesamowite przeżycie, które pozostanie w pamięci uczestnika na wiele lat. Jest to oryginalny prezent dna Dzień Ojca oraz dla wszystkich fanów motoryzacji.

Skok ze spadochronem – prezent dla osób lubiących mocne wrażenia

Jeśli ojciec lubi mocne wrażenia i nie boi się wyzwań, świetnym pomysłem na Dzień Ojca będzie skok ze spadochronem. Na początku atrakcji uczestnik poznaje ogólne zasady bezpieczeństwa oraz teoretyczne podstawy skoku. W następnej kolejności wznosi się wraz z instruktorem na wysokość 1700m, skąd oddaje wspólny skok w tandemie ze szkoleniowcem. Spadanie bez czaszy trwa około 50 sekund. Po otwarciu spadochronu następuje swobodne szybowanie przez średnio 10 minut. Jest to piękne doświadczenie, podczas którego można podziwiać świat z wysokości. Każdy instruktor odbył ponad 1000 skoków ze spadochronem, więc dba o pełne bezpieczeństwo lotu. Jest to idealny prezent dla wszystkich osób lubiących nowe, ekstremalne doświadczenia.

Pobyt w SPA – prezent dla zapracowanych ojców

Dzień w SPA to zestaw zabiegów dla zmęczonego ciała. Jest to prezent skierowany do zapracowanych osób, które potrzebują odrobiny relaksu. Podczas pobytu w SPA uczestnicy mają wykonywane zabiegi na całe ciało i twarz. Masaż w salonie dodaje energii i pobudza do działania. Ponadto do dyspozycji jest zestaw saun i basenów. Zabiegi są wykonywane przez profesjonalnych kosmetologów w najlepszych salonach SPA. To również świetna okazja na prezent dla rodziców, którzy chcieliby zaznać przyjemnych chwil we dwoje.