Strona główna Społeczeństwo Parenting Kompletowanie wyprawki szkolnej

Kompletowanie wyprawki szkolnej

85
0
Kolorowe przybory szkolne
Już niebawem nasze pociechy wrócą do szkolnych ławek i zajmą się żmudną nauką. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Już niebawem nasze pociechy wrócą do szkolnych ławek i zajmą się żmudną nauką. Aby czas szkolnych dni przebiegał w atmosferze nie tylko ciężkiej pracy, ale i również radości, warto wyposażyć nasze dzieci w przybory szkolne, które stworzą dobrą wyprawkę szkolną. Dziś przyglądamy się ofertom z akcesoriami szkolnymi, proponowanym przez duże sieci handlowe – Carrefour i Netto.

Modnie i z pomysłem – propozycja Carrefour’a

Zaznajamiając się z gazetką promocyjną sieci Carrefour na pierwszy rzut oka nawija nam się oryginalny plecak znanej młodzieżowej firmy Vans. To absolutny hit dla młodzieży, jaki znajdziemy w ofercie sklepu. Biorąc pod uwagę, że jest on w przystępnej cenie – 129 złotych za klasyczny, pojemny plecak z firmowym logo, to jest to dobry wybór, który spełni oczekiwania naszych pociech. Na „mniejszy portfel” również znajdziemy propozycje plecaków, które oferuje nam Carrefour – już od niecałych 15 złotych możemy otrzymać worek szkolny, a plecak z modnymi naszywkami kupimy za 60 złotych. Produkty szkolne Carrefour’a to nie tylko oferta dla nastolatków – w tym roku przedstawiono wyjątkowo bogate wyposażenie dla dzieci rozpoczynających naukę. Na półkach sklepowych znajdziemy wzorzyste, odblaskowe i pobłyskujące przedmioty – ozdobny korektor w taśmie, kolekcja przyborów „Cutties” (z motywami zwierząt), piórniki i worki cekinowe czy długopis z diamentem. Nauka to nie tylko czas spędzony w szkole. Dzieci muszą mieć odpowiedni przygotowany kąt, w którym będą wykonywać prace domowe i uczyć się na kolejne lekcje. Stąd też szeroka oferta mebli do pokoju dziecka, z jaką wychodzi do nas Carrefour. Na szczególną uwagę zasługują biurka, których możemy dostać kilka – w różnej kolorystyce i stylizacji. Ponadto szafki z szerokimi regałami, krzesła obrotowe, pojemne pojemniki dekoracyjne. Niedużym kosztem stworzymy idealne miejsce do nauki dla naszego dziecka. W ofercie sieci Carrefour znajdziemy także młodzieżowe ubrania – od bielizny, po spodnie, koszulki czy bluzy. Wyjątkowa bogata kolekcja akcesoriów szkolnych sprawia, iż warto wybrać się na zakupy do Carrefour’a..

Szybkie i tanie kompletowanie wyprawki szkolnej – propozycja Netto

Sieć sklepowa Netto wychodzi do rodziców z propozycją stworzenia idealnej wyprawki do szkoły. Cały proces uzupełniania plecaków naszych pociech ma przebiegać szybko, tanio oraz sprawnie. Czego zatem możemy spodziewać się odwiedzając sklep z żółtym logo? Na szczególne uznanie zasługuje plecak na kółkach, dzięki któremu nasze pociechy nie będą musiały już dźwigać ciężkich piórników i potężnych książek. To dobre rozwiązanie także dla dzieci, które z różnych powodów zdrowotnych nie mogą nosić ciężarów. Co jeszcze? Zeszyty A5 z kolorowymi motywami z najpopularniejszych bajek animowanych, solidne piórniki z zamkiem błyskawicznym (w różnych wzorach), zestawy geometryczne m.in. z cyrklem i zestawem linijek – matematyka z pewnością przestanie być już straszna. W ofercie Netto znajdziemy także bogaty wybór kredek, kolorowych długopisów i innych przedmiotów potrzebnych w codziennych czynnościach wykonywanych na lekcjach. Zestawy szkolne przygotowane przez Netto charakteryzują się przystępną ceną, modnym wyglądem i kompleksowością wyboru. Podczas jeden krótkiej wizyty w Netto można skompletować całą wyprawkę szkolną.


Materiał partnera zewnętrznego